اجرای ۴۴ پروژه عمرانی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشكی خراسان رضوی

اجرای ۴۴ پروژه عمرانی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشكی خراسان رضوی

رئیس دانشگاه علوم پزشكی خراسان رضوی اظهار داشت: از شروع دولت تدبیر و امید 44 پروژه بزرگ عمرانی در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشكی استان خراسان رضوی به اجرا درآمده است.به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی در دهمین پویش ره سلامت ضمن بیان اینکه سلامت موضوع بسیار مهمی است، اظهار داشت: باید تلاش نماییم تا مردم در کمترین زمان و با بهترین کیفیت خدمات درمانی و سلامت را در کنار خود داشته باشند. با وجود تحریم های اقتصادی و فشارهای اقتصادی شدید طی سالهای اخیر به حوزه سلامت توجه ویژه ای شد و می توان اظهار داشت که اقدامات انجام شده در دولت های یازدهم و دوازدهم در این بخش کم نظیر بوده اند چونکه موضوع سلامت مردم به محوری ترین دغدغه دولتمردان و شخص رئیس جمهوری تبدیل گشته است.

وی افزود: از شروع دولت تدبیر و امید ۴۴ پروژه بزرگ عمرانی در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان رضوی به اجرا درآمده است. ساخت و بهره برداری ازشش بیمارستان یکی از مهم ترین اقداماتی است که در امتداد خدمات به زائران و مجاوران بارگاه امام رضا(ع) به ثمر رسیده است.

وی اضافه کرد: ساخت بیمارستان ۶۱۰ تختخوابی، افتتاح بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی شهید هاشمی نژاد، بیمارستان فوق تخصصی ۲۵۰ تختخوابی کودکان اکبر، بیمارستان ۳۲ تختخوابی خلیل آباد، ۶۴ تختخوابی فریمان و تکمیل عملیات راه اندازی و توسعه بیمارستان امام خمینی درگز همچون طرح های به بهره برداری رسیده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی درباره علت اوج گرفتن آمار مرگ و میر ناشی از مبتلاشدن به بیماری کووید – ۱۹ در استان خراسان رضوی طی سه روز اخیر، اظهار داشت: به دلایلی که هنوز برای ما معین نیست در دو پیک قبلی نیز خراسان رضوی حدود دو تا سه هفته ای نسبت به سایر استان های کشور عقب بود اما من تقاضا می کنم که آمار به تفکیک هم نگاه شود. خراسان رضوی در نگاه کلان یک وضعیت به خصوصی دارد، دانشگاه علوم پزشکی وضعیت متوسطی دارد و شهر مشهد نیز وضعیت بهتری دارد. اگر این ها به تفکیک در نظر گرفته شود ما نتایج دقیق تری را به دست خواهیم آورد.

وی در آخر اظهارکرد: در استان خراسان رضوی طی سه روز گذشته شاهد رو به آرامش رفتن وضعیت مبتلایان و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید – ۱۹ هستیم و امیدواریم این شرایط تداوم داشته باشد.
1399/08/22
20:26:21
5.0 / 5
4698
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag