اهدای یكصد هزار ماسك به بعضی از سازمان ها و نهادها از طرف بنیاد توسعه اسلامی

اهدای یكصد هزار ماسك به بعضی از سازمان ها و نهادها از طرف بنیاد توسعه اسلامی

بیو بگ: در مراسمی با حضور مسئولان بنیاد توسعه اسلامی و هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران و بنیاد صلح و توسعه چین و دست اندركاران حوزه سلامت و دیپلماسی یكصد هزار ماسك به بعضی از سازمان ها و نهادهای كشور اهدا شد.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، حسن غفوری فرد رئیس بنیاد توسعه اسلامی در این مراسم اظهار داشت: دنیا از پتانسیل و ظرفیت ایران در مقابله با کرونا تعجب کرد و این جای قدردانی از مسئولان مربوطه را دارد.
وی با قدردانی از کوشش های نیروهای مسلح در بخش های مختلف تامین دارو و تجهیزات و تامین لجستیک پزشکی اظهار داشت: اقدامات این نیروها بسیار قابل توجه بوده است و باید بگویم، نیروهای نظامی هیچ کجای دنیا محبوبیتی که نیروهای ما در کشور دارند ندارند.
وی اظهار داشت: باید بخش های مردم نهاد را در کشور در کنار دولت برای مقابله با کرونا فعال نماییم و این ظرفیت وجود دارد.
غفوری فرد افزود: با وجود شرایط تحریمی خوشبختانه کشور در تامین تجهیزات بهداشتی عملکرد خوبی داشته است.
به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، در این مراسم برخی از مسئولان درگیر در موضوع مقابله با کرونا در بخش های مختلف همچون سازمان داوطلبان هلال احمر، سازمان تامین اجتماعی، سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، سازمان اقدامات تأمینی و زندان ها، قرارگاه امام رضا نیروهای مسلح گزارش هایی را از عملکرد بخش های متبوع خود در چند ماه گذشته ارائه کردند. ماسک های اهدایی بنیاد توسعه اسلامی و هیات امنای صرفه جویی ارزی به تعداد مشخص در اختیار بخش های مختلف و نمایندگان آنها که در این مراسم حضور داشتند، قرار گرفت.




منبع:

1399/03/07
19:41:33
5.0 / 5
2789
تگهای خبر: بهداشت , پزشكی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag