مدیر عامل شركت شهر سالم تشریح كرد

از ابتلای ۲۰۰۰ كارمند شهرداری به كرونا تا عدم دسترسی به واكسن آنفلوآنزا

از ابتلای ۲۰۰۰ كارمند شهرداری به كرونا تا عدم دسترسی به واكسن آنفلوآنزا

مدیر عامل شركت شهر سالم اظهار داشت: با وجود ابتلای حدود 2000 كارمند شهرداری به ویروس كرونا، هنوز یك واكسن آنفلوآنزا هم به شهرداری تعلق نگرفته است.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، حمید چوبینه اظهار داشت: به هر حال همه ما اوضاع شیوع ویروس کرونا را در تهران می بینیم. وضعیت خوب نیست و باید اقداماتی در جهت کاهش این ویروس انجام دهیم. البته باید مردم هم توجه کرده و نکات بهداشتی را رعایت نمایند و شهروندان به سلامت خود بها داده و اقدامات پیشگیرانه صورت گیرد تا کمتر درگیر این بیماری شوند.

وی با تاکید بر این مساله که نزدیک به ۲۰۰۰ نفر از کارمندان شهرداری تهران به کرونا مبتلا شده اند، اظهار داشت: آمار دقیق فوتی ها را نداریم.

بگفته چوبینه، پنج درمانگاه شبانه روزی شرکت شهر سالم شهرداری تهران در حالت آماده باش است و همین طور پنج پایگاه اورژانس هم آماده باش هستند.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، چوبینه ضمن گلایه از وزارت بهداشت به خاطر عدم تخصیص واکسن آنفلوآنزا به کارکنان شرکت شهر سالم، بازنشستگان شهرداری، پرسنل بهشت زهرا(س) و پسماند و بیماران سالمند و شرایط خاص، اظهار داشت: هیچ سهمیه ای به همکاران ما که مدام با این ویروس در ارتباط هستند، تخصیص داده نشده است و همکاران بهشت زهرا(س) و پسماند هم هنوز واکسن را دریافت نکرده اند و یک سهمیه هم تا این لحظه به ما نداده اند، این در حالیست که ما پابه پای سایر کادر درمان از روز اول شیوع ویروس کرونا در حال خدمت رسانی در درمانگاه ها، بهشت زهرا(س) و جمع آوری پسماند بوده ایم و دراین زمینه از وزارت بهداشت گله داریم.1399/07/15
23:54:08
5.0 / 5
1386
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag