تداوم تعطیلی صنوف پرریسك در پایتخت

تداوم تعطیلی صنوف پرریسك در پایتخت

به گزارش بیو بگ معاون نظارت بر اماكن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تصریح كرد كه برگزاری مراسم های عروسی و عزا و همایش ها و... تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.


سرهنگ نادر مرادی در گفتگو با ایسنا، به دنبال ابلاغ استانداری و مصوبه ستادمقابله با کرونا در استان تهران محدودیت یک هفته ای برای برخی صنوف پر تردد و پر ریسک یک هفته دیگر هم تمدید گردید و از امروز تا آخر هفته فعالیت آنها ممنوع می باشد.
وی افزود: بر این اساس آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانه، تالارهای پذیرایی، چایخانه ها و سفره خانه ها و قهوه خانه، سینماها، مراکز فرهنگی و هنری شامل کتابخانه ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی تا آخر هفته تعطیل خواهند بود. همینطور کلیه مراسم عروسی، ترحیم و همایش ها هم تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به اینکه این موارد به صنوف مربوطه ابلاغ گردیده است، اظهار داشت: بر این اساس با واحدهای صنفی متخلف برخورد خواهد شد. همچین مواردی مانند فعالیت برای مشتریان خاص و خصوصی و ویژه و... هم به هیچ عنوان مورد تأیید نیست و این مراکز باید برابر مصوبه ستاد مقابله با کرونا تعطیل باشند.
مرادی همینطور از اجرای ششمین مرحله طرح بازدید و نظارت از قهوه خانه ها و واحدهای صنفی اطلاع داد و اظهار داشت: در این طرح از ۳۳واحد صنفی در بازار تهران بازدید شد و هفت قهوه خانه متخلف با دستور قضائی پلمب شد. همینطور بازدیدهای ما از دیگر صنوف هم ادامه خواهد داشت.1399/05/04
23:40:28
5.0 / 5
2645
تگهای خبر: امنیت , زیبایی , كتاب , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بیو بگ BioBag