رئیس جمعیت هلال احمردر دیدار با روسای 3 دانشگاه علوم پزشكی تهران:

خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار نیاز به هم افزایی همه ارگان ها دارد

خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار نیاز به هم افزایی همه ارگان ها دارد

رئیس جمعیت هلال احمر، در دیدار با روسای دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی بر هم افزایی هلال احمر و مجموعه های پزشکی و دانشگاهی در امتداد خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار تاکید نمود.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران، عبدالرضا پازوکی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران و علیرضا زالی، رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور در ساختمان صلح با دکتر پیرحسین کولیوند، رییس جمعیت هلال احمر دیدار و گفت و گو کردند و انتخاب وی از طرف شورای عالی جمعیت هلال احمر و انتصاب از طرف رییس جمهوری را تبریک گفتند.
در جریان این دیدار همکاری بین بخشی شامل مشارکت در پیشگیری و امدادرسانی در زمینه حوادث و بلایا مورد تاکید قرار گرفت. همین طور همکاری بیشتر درباب مقابله با بیماری کرونا بعنوان یکی از اولویت ها، در دستور کار قرار گرفت.
دکتر پیرحسین کولیوند، با اشاره به اینکه هم افزایی درباب خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار از اهمیت به سزایی برخوردار است، بر همکاری با سایر دستگاهها از جمله، بسیج، کمیته امداد و خیرین در زمینه سه دانشگاه اصرار کرد.
رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به اهمیت هم افزایی جهت ارائه خدمات بین المللی، خواهان همکاری چندجانبه در حوزه های پزشکی و درمانی شد.1400/09/06
20:54:13
5.0 / 5
4220
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیو بگ BioBag