در هفتاد و ششمین جلسه كمیته مدیریت بیماری كرونا اعلام شد؛

ضوابط برگزاری مراسم عزاداری محرم امسال بررسی گردید

ضوابط برگزاری مراسم عزاداری محرم امسال بررسی گردید

هفتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا در محل وزارت کشور برگزار و بر استمرار و تشدید روند شتاب گرفته واکسیناسیون برای کاهش شدت بیماری تاکید گردید.


به گزارش بیو بگ به نقل از مهر؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هفتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با حضور حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس کمیته، دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نمایندگان دستگاههای عضو کمیته در محل وزارت کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گزارشی از روند واکسیناسیون و روند شتاب یافته آن در کشور عرضه کرد و آثار ارزیابی شده در کشور در نتیجه تزریق واکسن در مورد کاهش مرگ و میرها و همینطور بستری ها را برشمرد. همینطور اقدامات و هماهنگی های سازمان تبلیغات اسلامی پیرامون برگزاری مراسم عزاداری محرم سالجاری از جانب نماینده این سازمان در نشست تشریح و مورد بررسی و تبادل نظر اعضا قرار گرفت. همینطور در این نشست ابراز امیدواری شد که با روند شتاب یافته واکسیناسیون در کشور، گروه های پرخطر بیشتری واکسینه شوند تا از شدت بیماری کاسته شود.


منبع:

1400/05/07
12:14:19
5.0 / 5
1080
تگهای خبر: آموزش , امنیت , بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴