گزارش جدید محققان؛

افزایش ۴۶ درصدی موارد کرونا در انگلیس پس از برداشتن محدودیت ها

افزایش ۴۶ درصدی موارد کرونا در انگلیس پس از برداشتن محدودیت ها

در طول دو هفته بعد از اختتام محدودیت های کووید 19 در انگلیس، تعداد موارد ابتلا، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر باردیگر درحال افزایش است.به گزارش بیو بگ به نقل از مهر به نقل از وب مِد، داده های خود دولت انگلیس و همین طور نتایج یک تحلیل مستقل، هر دو افزایش موارد ابتلاء را، خصوصاً در بین افراد ۵۵ سال و بالاتر، نشان میدهد.
آخرین گزارش از داده های دولت بریتانیا، افزایش تعداد کرونا را تأیید می کند. بطور کلی در بریتانیا در ۷ روز گذشته، تعداد عفونت های جدید ۴۶.۴ درصد، مرگ ومیرها ۱۹.۵ درصد و بیماران بستری در بیمارستان ۱۲.۲ درصد افزایش داشته است.
به گفته پژوهشگران، بطور متوسط از هر ۳۰ نفر در بریتانیا، ۱ نفر مبتلا به کووید ۱۹ است.
تجزیه و تحلیل پژوهشگران نشان میدهد که موارد کووید در همه گروههای سنی، همچون در میان افراد ۵۵ سال به بالا و افراد دو دوز واکسن زده، درحال افزایش است.
پروفسور «تیم اسپکتور»، اپیدمیولوژیست از کالج کینگ لندن، اظهار داشت: «افزایش عمده موارد جدید در سراسر کشور و در سالمندان نگران کننده است، خصوصاً که حالا برای نخستین بار شاهد افزایش تعداد بستری ها در بیمارستان هستیم.»
به گفته پژوهشگران، هنگامی که همه محدودیت ها برداشته شد، روند افزایشی و نرخ بالای عفونت و شیوع احتمالی در آینده قابل پیش بینی بود.

1400/12/24
13:23:19
5.0 / 5
223
تگهای خبر: بیمارستان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیو بگ BioBag