طرح آزمایشی هوشمندسازی مدیریت کرونا با کیت تشخیص فوری امیکرون در تهران

طرح آزمایشی هوشمندسازی مدیریت کرونا با کیت تشخیص فوری امیکرون در تهران

بیو بگ: بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، طرح آزمایشی هوشمندسازی مدیریت زنجیره انتقال ویروس کرونا در کلانشهر تهران در ایستگاه مترو امام خمینی (ره) و مرکز بهداشت مهندس نادر تهران آغاز شد.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، سردار محمدحسین سپهر فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در حاشیه بازدید از روش اجرای این طرح، بر ضرورت شناسایی و ردیابی هوشمند بیماران تاکید و عنوان کرد: طرح هوشمندسازی مدیریت زنجیره انتقال در چهار بخش اصلی هوشمندسازی بیماریابی، هوشمند سازی ردیابی و رهگیری، هوشمندسازی محدودیت ها و قرنطینه، هوشمندسازی کنترل و نظارت انجام می پذیرد.
به همین دلیل اجرای این طرح به کمک کیت های تشخیص فوری امیکرون، تولید شرکت سلامت الکترونیک برکت بصورت آزمایشی در ایستگاه مترو امام خمینی (ره) و مرکز بهداشت مهندس نادر تهران شروع شد.
دکتر سجاد مروجی - مدیرعامل شرکت سلامت الکترونیک برکت نیز با اشاره به این که شناسایی ویروس در عرض 15 دقیقه به کمک این کیت ها امکان پذیر است، اظهار داشت: بعد از انجام تست، بارکد کیت، کد ملی بیمار، کد ملی نمونه گیر و تاریخ و محل نمونه گیری به طور دیجیتال ثبت می شود و بعد از آن ردیابی افراد در رابطه با فرد آلوده بصورت هوشمند انجام می شود.
به گفته ی ایشان، اجرای این طرح زمینه ساز اعمال قرنطینه هوشمند خواهد بود.
منبع:

1400/10/19
22:04:51
5.0 / 5
1386
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیو بگ BioBag