ورود خدمه کشتی های آفریقایی به بنادر ایران ممنوع گردید

ورود خدمه کشتی های آفریقایی به بنادر ایران ممنوع گردید

به گزارش بیو بگ مسئول هماهنگی مقابله با کرونا در بنادر کشور اظهار داشت: طبق دستورالعمل جدید که توسط ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شده، ورود گروه خدمه کشتی از 8 کشور به ایران ممنوع می باشد.به گزارش بیو بگ به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، چنگیز جواد پور درباره تمهیداتی که در بنادر برای مقابله با کرونا وجود دارد، گفت: طبق دستورالعمل جدید که توسط ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شده، ورود گروه خدمه کشورهایی همچون زیمبابوه، موزامبیک، نامیبیا، مالاوی، آفریقای جنوبی، اسواتینی، لسوتو و بوتسوانا به ایران ممنوع می باشد.
وی افزود: ما با جدیت دستورالعمل ها و قوانین را رعایت می نماییم و ورود خدمه کشورهای یاد شده به ایران تا آن زمان که مجاز اعلام گردد، ممنوع می باشد.
مسئول هماهنگی مقابله با کرونا در بنادر کشور اظهار داشت: در زمینه سفر دریایی خارجی تنها یک ترمینال مسافری خارجی فعال در بندر لنگه داریم که در هفته تنها دو بار تردد دارد، با این وجود تمامی دستورالعمل ها بصورت کامل رعایت می شود.
وی اشاره کرد: در بحث سفرهای دریایی داخلی بیش از ۹۵ درصد مسافران که از ترمینال دریایی مسافرت می کنند در استان هرمزگان هستند پس کارت واکسن تمام افراد کنترل می شود و در صورتیکه مسافری فاقد کارت واکسن باشد به هیچ عنوان اجازه سفر دریایی ندارد.


منبع:

1400/10/09
13:53:57
5.0 / 5
317
تگهای خبر: مسافرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیو بگ BioBag