دبیر كمیته اجتماعی انتظامی ستاد كرونا اعلام كرد

استمرار محدودیت های کرونایی تردد در جاده ها

استمرار محدودیت های کرونایی تردد در جاده ها

به گزارش بیو بگ دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا بر استمرار اجرای طرح هوشمند محدودیت های کرونایی تاکید نمود.


حسین قاسمی در گفتگو با ایسنا، در تشریح ادامه محدودیت های تردد بین شهرهای قرمز کرونایی اظهار داشت: هم اکنون کماکان طرح هوشمند محدودیت ها استمرار داشته به این نحو که تردد خودرو های با پلاک بومی شهرهای قرمز و نارنجی در سایر شهرها و همینطور محدودیت تردد پلاک های غیربومی در شهرهای قرمز و نارنجی اعمال خواهد شد.

وی اضافه کرد: بدون شک این محدودیت تا زمان تغییر وضعیت این شهرها ادامه دارد و تغییر وضعیت و رنگبندی شهرها هم توسط وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: ورود و خروج به هر یک از شهرهای ممنوعه به ترتیب یک میلیون (برای شهرهای قرمز) و ۵۰۰ هزار تومان (برای شهرهای نارنجی) جریمه خواهد داشت و طرح محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح همچنان ادامه دارد.

وی ضمن اشاره به این که محدودیت های اعمال شده برای تعطیلات اخیر تا پنجم شهریور صرفاً برای بازه زمانی دو هفته ای بوده و بعد از این تاریخ هم تمدید نگردید، خاطرنشان کرد: طرح فیزیکی ممنوعیت ترددها که از جانب ستادملی مقابله با کرونا از ۲۴ مرداد ماه تا پنجم شهریور ماه اعلام شده بود و به صورت فیزیکی و سیستمی اجرا می شد، به اتمام رسیده است. بدین سان افرادی که به صورت موردی و استثنا کارهای حقوقی و یا موارد دیگری شامل حال آنها می شوند بنا به لزوم با دریافت مجوز می توانند تردد داشته باشند. در واقع شهروندان می توانند با عرضه اسناد به فرمانداری ها برای امور ضروری مجوز تردد دریافت نمایند.

منبع:

1400/06/10
11:33:42
5.0 / 5
509
تگهای خبر: بهداشت , خودرو , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیو بگ BioBag