ایجاد دانشگاه اورژانس در شیراز

ایجاد دانشگاه اورژانس در شیراز

به گزارش بیو بگ رئیس سازمان اورژانس كشور اظهار داشت: دانشگاه فوریت های پزشكی بزودی در شیراز افتتاح می شود.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، دكتر پیرحسین كولیوند در مراسم اختتامیه هفتمین المپیاد علمی مهارتی فوریت های پزشكی كشور اظهار داشت: تمرین های گروهی به ما یاد می دهد كه با همفكری و همدلی موفق تر خواهیم بود و هر كدام از این مهارت ها نهایت استفاده را ببریم.

وی در ادامه با اشاره به اینكه هدف ما در سلامت نجات جان افراد و كاهش درد از جامعه است، اظهار داشت: منابع انسانی اصلی ترین ابزار سلامت است كه شما عزیزان این منابع باارزش هستید.

رییس اورژانس كشور در ادامه هدف از برگزاری این المپیاد را بررسی عملكرد اورژانس دانست و اظهار داشت: عملكرد اورژانس كشور نشان داده عملكردی قابل قبول بوده و پیشرفت شایان توجهی داشته است.

وی در ادامه به جایگاه اورژانس كشور در دنیا اشاره نمود و اظهار داشت: هم اكنون اورژانس كشور جایگاه ویژه ای پیدا كرده و در اجلاس اخیر وزرای بهداشت مدیترانه از نخستین جایی كه بازدید به عمل آمد اورژانس كشور بود كه این نشان از تلاش و جایگاه شما عزیزان در دنیا است.

كولیوند در ادامه با اشاره به دو اتفاق اورژانسی برای اعضای نشست مدیترانه، اظهار داشت: بیشترین خدمات در كمترین زمان به رئیس سازمان بهداشت جهانی در نشست وزرای مدیترانه ارائه شد و ثابت كردیم اورژانس ایران بهترین خدمات را در حداقل زمان ارائه می دهد.

وی افزود: اورژانس كشور اگر می خواهد جایگاه خودرا در دنیا تثبیت كند باید سطح علمی و عملی خودرا بالا ببرد.

كولیوند در ادامه با اشاره به اینكه باید در هر خانواده یك سلامت یار داشته باشیم، گفت: باید در هر خانواده یك پایگاه سلامت و مركز بهداشتی درمانی داشته باشیم كه این كار شروع شده تا سطح اطلاعات هر فرد در بخش سلامت را افزایش دهیم.

رییس اورژانس كشور در ادامه اظهار داشت: با آموزش همگانی در مدارس و مساجد برای پیش گیری از صدمات چهارشنبه آخر سال اقدام می نماییم تا مردم جامعه با شادی این روز را بگذرانند. البته باید با اطلاع رسانی بموقع نگذاریم صدمه ای به افراد جامعه برسد و هر چه برای پیش گیری از صدمات چهارشنبه سوری آخر سال تلاش نماییم باز هم كم است چونكه تنها با آموزش در سال قبل ۶۵ درصد آمار صدمات كاهش یافته است.

كولیوند در ادامه با اشاره به اینكه در امتداد مهارت افزایی افراد اورژانس كشور دانشگاه اورژانس ایجاد می شود، اظهار داشت: به صورت شبانه روزی افراد اورژانس در دانشگاه مختص این رشته تربیت خواهند شد كه در همین راستا محلی در استان شیراز در نظر گرفته و در حال پیگیری است.

براساس گزارش وبدا، كولیوند در ادامه با اشاره به اختصاص هزار دستگاه تویوتا به اورژانس كشور، اظهار داشت: تجهیزاتی كه در اختیار شما قرار دارد جزئی از اموال شماست كه باید به شكلی مراقبت كنید كه بتوانیم بهترین خدمت را به مردم ارائه دهیم.

منبع:

1398/08/25
01:55:29
5.0 / 5
4745
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag