نماینده سلماس مطرح كرد

پروژه بیمارستانی عامل اختلاف وزارتخانه های بهداشت و راه

پروژه بیمارستانی عامل اختلاف وزارتخانه های بهداشت و راه

به گزارش بیو بگ نماینده مردم سلماس در مجلس تخصیص یا عدم تخصیص بودجه راه اندازی بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابه سلماس را عامل اختلاف بین وزارتخانه های راه و شهرسازی و بهداشت و درمان دانست و خواهان تعیین تكلیف این پروژه توسط دولت شد.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، شهروز برزگر در نطق میان دستور امروز (یكشنبه) مجلس با تبریك ولادت امام رضا (ع)، به بیان درخواست هایش از مقامات اجرایی كشور پرداخت.
وی افزود: كارهای خوبی برای ایجاد دروازه رسمی ایران و تركیه از مرز سلماس انجام شده است. دستگاه های مربوطه جهت ایجاد امن ترین، زیباترین و كوتاه ترین مسیر تردد به تركیه همكاری بیشتری داشته باشند.
نماینده مردم سلماس در مجلس خواهان بازگشایی هرچه زودتر بازارچه مرزی سلماس شد و اضافه كرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت خویش را با بازگشایی این بازارچه اعلام نموده است و باید كار تسریع شود.
برزگر، تكمیل پایاب های دو سد و تكمیل ساخت یك سد را از ستاد احیای دریاچه ارومیه خواهان شد و اضافه كرد: باران های موسمی به مزارع و منازل كشاورزان و روستاییان خسارت وارد می نماید و سیلاب ناشی از باران ها هیچ وقت به دریاچه ارومیه نمی رسد، باید برای این مسئله فكری اساسی شود.
وی خطاب به وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه، متذكر شد: مشكل به وجود آمده در تخصیص قیر مجانی را هرچه زودتر برطرف كنید تا در استانهای سردسیر پروژه های عمرانی تعطیل نشود.
نماینده مردم سلماس در مجلس از وزارت راه و شهرسازی درخواست نمود تا راه های روستایی شهرستان سلماس را آسفالت یا روكش آسفالت كند.
برزگر خواهان اختصاص دستگاه سی تی اسكن به بیمارستان خاتم الانبیاء توسط وزارت بهداشت و درمان شد.
وی در سوالی از مدیران وزارتخانه های راه و شهرسازی و بهداشت و درمان پرسید: تا روز گذشته كه بودجه ای برای راه اندازی بیمارستان تازه تاسیس ۱۶۰ تخت خوابه سلماس اختصاص نیافته بود كه دستگاهی مدعی نبود اما از روزی كه برای راه اندازی این بیمارستان بودجه اختصاص یافته است بین این دو وزارتخانه دعواست و معلوم نیست كه بالاخره كدام شان مقرر است این كار را انجام دهند.1398/04/23
14:29:23
5.0 / 5
4527
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag