اختتام ناباروری با دریافت خدمات درمان های جایگزین

اختتام ناباروری با دریافت خدمات درمان های جایگزین

بیو بگ: مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا با موفقیت ۵۰ درصدی درمان زوج های ناباروری كه به مرحله اهدا رسیده اند، نویدگر اتمام ناباروری زوجینی است كه باوجود دریافت درمان های گوناگون ناباروری از فقدان فرزند رنج می برند.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، دكتر فرهاد یغمایی، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری و مسئول كلینیك اهدای این مركز اظهار داشت: مركز درمان ناباروری ابن سینا با بهره گیری از امكانات و تجهیزات مدرن و به روز دنیا و كادر علمی فوق تخصصی و با تجربه همچون مراكز منحصر به فرد در نمایش خدمات اهدا شامل اهدای تخمك، اهدا جنین و رحم جایگزین است كه با برخورداری از نرخ بالای موفقیت درمان زوجین و ضمن رعایت كامل محرمانگی برمبنای قوانین مصوب، اطمینان از سلامت روند اهدا و پیشگیری از تجاری سازی این خدمات درمانی پیشرفته را نوید می دهد.
وی در ادامه اضافه كرد: این مركز از سال ۱۳۸۲ فعالیت خودرا آغاز نموده و خوشبختانه توانسته است درصد بالای درمان ناباروری را در كارنامه فعالیتی خود به ثبت رساند. در همین راستا، كلینیك اهدای ابن سینا باز بعنوان یك مركز ارجاعی در كشور و با درصد بالای موفقیت توانسته است به هزاران زوج، خدمات منحصر به فرد خودرا عرضه كرده و مهم تر از آن رضایتمندی بالایی را در زوجین ایجاد كند.
یغمایی همین طور اظهار نمود: امروزه شیوه های درمان ناباروری، طیف گسترده ای از روش های ساده، همچون درمان های دارویی تا روش های پیچیده، همچون استفاده از درمان های جایگزین یا اهدا را شامل می شود كه تمام این خدمات همگام با دنیا و با بهره گیری از آخرین تكنیك های به روز، در مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا قابل نمایش است و زوجین نابارور در صورت ضرورت با تكرار درمان، یقیناً نتیجه خواهند گرفت.
منبع:

1398/02/14
15:38:24
5.0 / 5
4539
تگهای خبر: بیماری , تجاری , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag