دوشیفته شدن مراكز بهداشتی و درمانی در سال آینده

دوشیفته شدن مراكز بهداشتی و درمانی در سال آینده

بیو بگ: بگفته وزیر بهداشت ۳۰۰۰ پایگاه اورژانس و ۶۰۰ كمپ سلامت نوروزی اورژانس در ۳۰ كیلومتری ورودی و خروجی شهرها و نقاط حادثه خیر كشور به مردم و مسافران خدمات مورد نیاز را نمایش می دهند.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی در حاشیه بازدید از كمپ سلامت نوروزی اورژانس در منطقه قوری چای آزادراه كرج تهران، اظهار نمود: پایگاه های اورژانس، آمادگی كامل و بالایی در نمایش خدمات به مردم دارند و در این زمینه برای ما و مردم، نگرانی وجود ندارد.

وزیر بهداشت اشاره كرد: امیدوارم سال آینده شاهد به حداقل رسیدن بیماری ها در كشور باشیم و وزارت بهداشت برنامه های مهمی در مورد آموزش های همگانی در كاهش بیماری های غیرواگیر، اجرای نظام ارجاع، تكمیل پرونده الكترونیك سلامت و توسعه پزشكی خانواده دارد.

نمكی از تكمیل پرونده الكترونیك سلامت در بهار سال آینده آگاهی داد و اظهار داشت: در ۵ استان كشور پرونده الكترونیك سلامت تا فروردین و اردیبهشت تكمیل می شود و در سایر دانشگاه ها باز امیدواریم آنرا با عنایت به انتخاب مدیر پروژه پرونده الكترونیك سلامت، تا اختتام بهار به سرانجام برسانیم.

وی اشاره كرد: باوجود تحریم های ظالمانه به مردم مژده می دهیم كه مشكلی در تامین دارو و تجهیزات پزشكی در سال آینده نداشته باشیم.

به گزارش وبدا، وزیر بهداشت از دوشیفته شدن مراكز بهداشتی و درمانی در سال آینده آگاهی داد و اظهار داشت: مراكز بهداشتی و درمانی یك شیفته در سال آینده برای دسترسی بیشتر مردم به خدمات، دوشیفته كار خواهند كرد و تا اختتام روز به مردم خدمت رسانی می كنند.

وی ادامه داد: در روزهای تعطیلات نوروز علاوه بر فعالیت داروخانه های شبانه روزی، تعداد داروخانه های بیشتری فعالیت خواهند داشت.
1398/01/01
10:31:40
5.0 / 5
4689
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag