یک سفارش مهم برای افراد بالای ۷۰ سال

یک سفارش مهم برای افراد بالای ۷۰ سال

بیو بگ: متخصصان ایتالیایی بنابر نتایج یک پژوهش جدید به افراد بالای 70 سال سفارش می کنند که برای صیانت از خود در مقابل بیماری قلبی، روزانه 20 دقیقه ورزش کنند.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، این متخصصان تاکید نمودند از افراد بالای ۷۰ سال خواسته می شود که حداقل ۲۰ دقیقه در روز ورزش کنند تا از مبتلاشدن به بیماریهای قلبی در امان بمانند.
در این مطالعه بیش از ۳۰۰۰ فرد بالای ۶۵ سال در ایتالیا به مدت بیش از ۲۰ سال تحت مطالعه قرار گرفتند. متخصصان وجود بیماری قلبی همچون نارسایی قلبی، سکته مغزی و بیماری عروق کرونر قلب را در بین این افراد مورد بررسی قرار داده و همین طور سطح فعالیت بدنی آنها را زیر نظر گرفتند.
آنها دریافتند که بطور کلی، میزان فعالیت بدنی با کاهش خطر مبتلاشدن به بیماریهای قلبی عروقی مرتبط می باشد.
همچنین نتایج این مطالعه نشان داد بنظر می رسد دست کم ۲۰ دقیقه ورزش در روز در میان افراد ۷۰ تا ۷۵ ساله بیشترین فایده را دارد. در عین حال این مزایا در بین افرادی که در اوایل دهه ۷۰ زندگی خود بودند در مقایسه با افرادی که در اواخر دهه ۷۰ و بالاتر بودند آشکارتر بوده است.
به گزارش اسکای نیوز، همین طور در مطالعه ای در رابطه با موضوع فعالیت بدنی در سالمندان، متخصصان تاکید نمودند که تحرک داشتن در اواخر زندگی همچون دارو عمل می کند.
منبع:

1400/11/26
22:15:21
5.0 / 5
305
تگهای خبر: بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیو بگ BioBag