توضیح علی ضیاء درباره حاشیه های میهمان فرمول یك

توضیح علی ضیاء درباره حاشیه های میهمان فرمول یك

بیو بگ: علی ضیاء درباره حاشیه های پیش آمده درباره كمك یك میلیاردی مردم به پسر بیمار زنجانی كه بعد از حضورش در برنامه «فرمول یك» صورت گرفته بود، توضیحاتی را ارائه نمود.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، مجری و تهیه كننده برنامه «فرمول یك»، درباره حواشی حضور پدر و پسر زنجانی در برنامه «فرمول یك» اظهار نمود: شنبه مهمانی به نام افشین ولی خانی داشتیم كه در برنامه از مشكلات عدیده ای كه برای یافتن داروها و آمپول فرزندش دارد سخن گفت. داروهایی كه در داروخانه ها اثری از آنها نیست و فقط در ناصرخسرو و به قیمت گزاف پیدا می شوند و چون فاقد فاكتور هستند، محك كه تمام هزینه های درمان علی، پسر او را برعهده گرفته، از پرداخت مبلغ آنها بدون فاكتور عاجز است.
وی ادامه داد: برنامه، بدون هیچگونه اعلام تلویزیونی یا زیرنویس شدن شماره كارت آقای ولیخانی و... به آخر رسید و حتی خواسته كمك به این پدر و پسر در فضای مجازی برنامه هم مطرح نشد. بلكه به صورت كاملا خودجوش چهره ها و به تبع آن بعضی از مردم، با به اشتراك گذاشتن ویدئوی برنامه و پیدا كردن شماره كارت این پسر بیمار، به یاری او شتافتند. پسری كه گرچه دو سال است سرطان را شكست داده اما همچنان باید آمپولی بزند كه به سادگی پیدا نمی گردد و تهیه آن ماهانه ۴ میلیون تومان هزینه در بر دارد. ضمن اینكه مادربزرگ این پسر هم به بیماری سرطان دچار است.
ضیاء خاطرنشان كرد: در ادامه، سیل كمك های مردمی به حساب علی ولی خانی واریز شد، تا اینكه به مبلغ یك میلیارد تومان رسید. این مبلغ توسط پلیس فتا و دادستانی زنجان بلوكه شد تا تكلیف نهایی مشخص شود. پدر زنجانی هم روز گذشته به برنامه آمد و اعلام نمود این پول را به بیمارستان سرطانی اهدا می كند.
این مجری در انتها اظهار داشت: ازاین رو اصلا و تحت هیچ عنوانی شماره كارتی در برنامه و حتی فضای مجازی ما اعلام نشده بود و كمك به این خانواده صرفا با دیده شدن آنها در «فرمول یك» كلید خورد و الان همه چیز شفاف و زیرنظر پلیس فتا و دادستانی است و كمك های مردم به خانواده های سرطانی اختصاص پیدا خواهد نمود.
به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، روابط عمومی موسسه خیریه محك امروز ۱۸ مهر ماه در واكنش به برخی اخبار انتشار یافته در ارتباط با "علی ولی خانی" كودك بیماری كه حضور پدرش در برنامه فرمول یك و گله از هزینه های دارو و درمان فرزندش، حاشیه ساز شد، توضیحاتی را ارائه و از بهبود و قطع درمان كودك مذكور در تیر ماه ۱۳۹۵ و ادامه چكاپ و آزمایش های دوره ای وی تاكنون، اطلاع داده است.1397/07/19
13:58:05
0.0 / 5
4158
تگهای خبر: بیمارستان , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیو بگ BioBag