تصویب لایحه مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی

تصویب لایحه مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی

به گزارش بیو بگ نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات و جزئیات لایحه مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی و سند الحاقی ۲۰۰۲ مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی موافقت کردند.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی (چهارشنبه) مجلس گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه تصویب مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی ۱۹۸۱ (۱۳۶۰) (شماره ۱۵۵) مشتمل بر یک مقدمه و ۳۰ ماده و سند الحاقی (پروتکل) ۲۰۰۲ (۱۳۸۱) مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی را بررسی نموده و در نهایت با کلیات و جزئیات این لایحه موافقت کردند.
برپایه ماده واحده این لایحه، مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی ۱۹۸۱ (۱۳۶۰) (شماره ۱۵۵) و سند الحاقی (پروتکل) ۲۰۰۲ (۱۳۸۱) مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی (۱۹۸۱) (۱۳۶۰) مشتمل بر یک مقدمه و ۱۲ ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه تسلیم اسناد آن داده می شود.
برپایه تبصره یک این ماده وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بعنوان مقام صلاحیت دار مبحث مقاوله نامه و سند الحاقی (پروتکل یاد شده) تایید می شود.
برپایه تبصره دو این ماده آئین نامه اجرای این قانون ظرف شش ماه بعد از تصویب این قانون توسط شورایعالی حفاظت فنی تهیه می شود و با پیشنهاد وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به تصویب هیات وزیران خواهد رسید.
برپایه تبصره سه این ماده رعایت اصول هفتادوهفتم، یکصد و بیست وپنجم و یکصدوسی و نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ایران در اجرای این قانون الزامی است.1400/08/12
12:06:51
5.0 / 5
765
تگهای خبر: بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag