پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز جهانی کاردرمانی

پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز جهانی کاردرمانی

بیو بگ: وزیر بهداشت در پیامی، فرا رسیدن روز جهانی کاردرمانی را تبریک گفت و اصرار کرد که پاسداشت دستاوردهای بزرگ جامعه بزرگ و خدوم کاردرمانی، جایگاه رفیع و مسئولیت خطیر آنها در توسعه سیستم سلامت و تسکین آلام مردم، وظیفه ای همگانی است.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است: کاردرمانی همچون با اهمیت ترین حرفه ها در توانبخشی و سیستم سلامت است که در درمان و بازتوانی لطمه های جسمی، ذهنی، روانی و اجتماعی تاثیر به سزایی دارد بدین جهت بمنظور شناساندن این رشته مهم، ۲۷ اکتبر (۵آبان) را روز جهانی کاردرمانی نامگذاری کرده اند تا ضمن گرامیداشت این روز، از تلاشهای همکاران این حوزه در کنار دیگر اعضای گروه توانبخشی و پزشکی تقدیر بعمل آید. این عزیزان با شفقت و مهربانی در امتداد افزایش کیفیت زندگی مراجعه کنندگان و اکتساب بیشترین استقلال در کارهای روزانه آنها تلاش می کنند.
اینجانب ضمن نکوداشت و تبریک این روز مهم به جامعه بزرگ و خدوم کاردرمانی، جایگاه رفیع و مسئولیت خطیر همکاران کاردرمانگر را در توسعه سیستم سلامت کشور و تسکین آلام مردم یادآور شده و بر این نکته تاکید می کنم که پاسداشت این دستاورد بزرگ وظیفه تک تک همکاران بزرگوار است و تنها در پرتو همگرایی، تقویت توان علمی و ارائه خدمات بیشتر و بهتر محقق خواهد شد.
منبع:

1400/08/06
13:13:51
5.0 / 5
411
تگهای خبر: بهداشت , پزشكی , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag