در جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر مطرح شد؛

ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد مردمی در دو سال گذشته

ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد مردمی در دو سال گذشته

به گزارش بیو بگ رئیس جمعیت هلال احمر ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم به این سازمان غیردولتی را شاخصه و نمود حرکت مثبت در دو سال قبل دانست.


به گزارش بیو بگ به نقل از روابط عمومی هلال احمر روز گذشته، جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر با حضور تمامی اعضا و به ریاست کریم همتی اجرا شد. در ابتدای این جلسه گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر در زمینه های مختلف توسط رییس جمعیت ارائه شد؛ همتی راه اندازی بیش از ۶ هزار خانه هلال، ساماندهی و شناسایی موقوفات، اصلاح ساختار شرکت های زیرمجموعه، شارژ انبارهای امدادی، نوسازی و اورهال کردن ناوگان بالگردی و خودرویی، تبدیل وضعیت ۸۰۰ نفر امدادگر دارای درجه ایثار و واردات بیش از ۱۰۰ میلیون دز واکسن کرونا به همراه عملیات های امداد و نجات در زلزله های سی سخت در کهگیلویه و بویراحمد، زلزله چهارمحال و بختیاری و اندیکا در خوزستان را از مهم ترین اقدامات انجام شده طی دو سال قبل عنوان نمود.
رئیس جمعیت هلال احمر ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم به این سازمان غیردولتی را شاخصه و نمود حرکت مثبت در دو سال قبل دانست.
در ادامه این جلسه و به پیشنهاد نمایندگان رییس جمهور بمنظور تعیین رییس جدید یا تثبیت مدیریت قرار شد ضمن دعوت از کاندیداهای ریاست جمعیت طی یک هفته آتی مقدمات برگزاری انتخابات در شورای عالی انجام و دو نفر به رییس جمهور معرفی شوند. با توجه به این که استعفا فقط به رییس جمهور داده می شود خبر تصویب استعفا در شورای عالی وجاهت قانونی ندارد و تا تعیین و یا تثبیت مدیریت، کماکان دکتر همتی سکاندار جمعیت هلال احمر خواهند بود.
لازم به ذکر است قبل تر برخی منابع خبری از پذیرش استعفای رییس جمعیت توسط شورای عالی هلال احمر آگاهی داده بودند که بدین وسیله اصلاح می شود.

1400/08/04
21:49:31
5.0 / 5
462
تگهای خبر: خودرو , شركت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag