مدیركل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت اعلام كرد؛

امکان مشارکت مردم در دومین جشنواره طب ایرانی

امکان مشارکت مردم در دومین جشنواره طب ایرانی

به گزارش بیو بگ مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، ضمن اشاره به برگزاری دومین جشنواره طب ایرانی در آبان ماه، بر امکان مشارکت عموم مردم در محور فرهنگ و هنر این جشنواره تاکید نمود.


به گزارش بیو بگ به نقل از مهر، نفیسه حسینی یکتا با اعلان اینکه حالا در مرحله ثبت نام برای این جشنواره هستیم، اظهار داشت: معرفی و ارج نهادن به مقام والای دانشمندان، پژوهشگران، مخترعان، نوآوران و فناوران برتر حوزه های در رابطه با طب ایرانی، یکی از اهداف اصلی جشنواره طب ایرانی بوده که در دومین دوره آن دو محور ویژه هم به محورهای اصلی اضافه شده است. وی ادامه داد: در کنار سه محور اصلی آموزش، پژوهش و درمان، محور «کووید ۱۹» باتوجه به شرایط بحرانی کشور در نظر گرفته شده و با افزودن محور «فرهنگ و هنر» هم زمینه برای مشارکت عموم مردم فراهم گشته است. دبیر و نایب رییس دومین جشنواره طب ایرانی با اشاره به تاکید مکتب طب ایرانی بر اصلاح سبک زندگی و حفظ سلامتی، افزود: جشنواره طب ایرانی می تواند فرصتی برای آموزش این اصول اساسی و مهم به مردم باشد و به این جهت بر مشارکت تمامی اقشار جامعه در دومین دوره آن تاکید داشتیم.

وی از اپلیکیشن، فیلم کوتاه، پوستر و اینفوگرافیک، داستان کوتاه برای کودک، موشن گرافیک و عکاسی در امتداد شعار جشنواره و با محوریت اصلاح سبک زندگی، بعنوان ۶ بخش در نظرگرفته شده برای محور فرهنگ و هنر یاد کرد و اضافه کرد: علاقه مندان تا ۳۱ شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به آدرس اینترنتی pmfestival.ir در بخش مورد نظر خود ثبت نام کنند و امیدواریم با مشارکت عموم مردم بتوانیم گامی در امتداد نهادینه کردن آموزه های طب ایرانی در جامعه برداریم.


منبع:

1400/06/23
22:23:01
5.0 / 5
563
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیو بگ BioBag