در بازدید از بیمارستان رازی اهواز صورت گرفت؛

دستور رئیسی برای رفع فوری کمبودهای بهداشتی و درمانی خوزستان

دستور رئیسی برای رفع فوری کمبودهای بهداشتی و درمانی خوزستان

بیو بگ: رییس جمهور برای رفع فوری کمبودهای بهداشتی و درمانی خوزستان دستورات لازم را صادر کرد.به گزارش بیو بگ به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بامداد امروز جمعه در بازدید از بیمارستان رازی اهواز که بیمارستان مخصوص بیماران کرونائی در استان خوزستان بشمار می رود و از طرف وزیر کشور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همراهی می شد؛ نسبت به رفع فوری کمبودهای درمانی و بیمارستانی شامل افزایش تخت های بیمارستانی، تامین اکسیژن مورد نیاز مراکز درمانی و همین طور تامین نیازمندی های بخش مراقبت های ویژه دستوراتی را به وزیر بهداشت صادر کرد.
رئیس جمهور همین طور در بیمارستان رازی اهواز به وزیر کشور فرمان داد تا جهت استفاده بیش ازپیش از ظرفیت مراکز درمانی نیروهای مسلح برای بستری بیماران کرونائی، پیگیری های لازم را انجام دهد.
آیت الله رئیسی در این بازدید از کادر بهداشت و درمان و همین طور طلاب مستقر در بیمارستان رازی اهواز که بصورت جهادی پای کار مبارزه با بیماری آمده بودند، تقدیر و تشکر کرد.
رئیس جمهور همین طور با حضور در جمع خانواده های بیماران در محوطه بیمارستان و همین طور در دیدار با بیماران بستری در بخش های مختلف، پیگیر مشکلات آنان شده و دستورات ویژه ای را در این راستا ابلاغ نمود.
به گزارش بیو بگ به نقل از مهر، آیت الله رئیسی بامداد امروز جمعه بلافاصله بعد از ورود به اهواز با حضور در یکی از کارگاه های طرح جمع آوری فاضلاب شهر اهواز از بخش های مختلف این کارگاه و اقدامات در دست انجام برای حل مشکل فاضلاب شهر بازدید کرد و در گفت و گو با مسئولان و کارکنان این کارگاه در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.
در این بازدید نیز گزارش کاملی از مراحل مختلف این پروژه شامل ساخت تونل، ایستگاه های پمپاژ و… به رییس جمهور ارائه شد و با بررسی موانع پیش رو و الزامات تسریع در پیشرفت پروژه، مقرر شده که در جلسه شورای اداری استان در این خصوص تصمیم گیری شود.


منبع:

1400/06/06
00:17:57
5.0 / 5
887
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag