مدیرعامل شركت بهره برداری مترو خبر داد

ضرورت بازبینی در سند استراتژی تزریق واكسن

ضرورت بازبینی در سند استراتژی تزریق واكسن

به گزارش بیو بگ مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو خواهان بازبینی در اولویت بندی تزریق واکسن کرونا به مشاغل شد.


علی عبداله پور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه در دوران کرونا روزانه حدود ۸۰۰ هزار مسافر در ایستگاه های مترو تردد می کنند، اظهار داشت: پرسنل و کارکنان شرکت بهره برداری مترو در ایستگاه ها بیشترین تماس مسقیم با مردم را دارند و بنابراین در معرض مبتلا شدن به کرونا قرار دارند.
وی با اشاره به اینکه از زمان آغاز واکسیناسیون تلاشهای زیادی صورت گرفته و جلسات مختلفی را با معاونین وزیر بهداشت داشته ایم تا کارکنان مترو در اولویت تزریق واکسن قرار گیرند، اظهار داشت: سرانجام بعد از رایزنی کارکنان مترو در گروه سوم تزریق واکسن قرار گرفتند اما این سطح با عنایت به تماس مستقیم آنها با مردم بسیار پایین است.
وی با این که لازم است سند استراتژی تزریق واکسن بازبینی شود، اظهار داشت: از ابتلای انتشار کرونا ۶ نفر از پرسنل مترو که کمتر از ۴۰ سال سن داشتند و هیچ بیماری زمینه ای نداشتند بر اثر مبتلا شدن به کرونا جان خویش را از دست دادند.
عبداله پور با این که برپایه سخنان زالی درصد ابتلای کادر درمان به کرونا ۱۴ درصد است اظهار داشت: این در حالیست که درصد ابتلای به کرونا در مترو ۱۴.۳ درصد است یعنی کارکنان مترو بیشتر از کادر درمان مبتلا به کرونا شدند و در معرض مستقیم هستند.
وی اظهار داشت: در حد توانمان و برپایه پروتکل های داخلی همکاران معلول و جانباز، زنان باردار، مادران داری کودک ۶ سال، همکاران دارای فرزند بیمار یا معلول را دورکار کردیم و امیدوارم دولت کمک نماید تا بخشی از همکارانمان همچون راهنمایان سکو و راهبران قطار که در معرض مستقیم تماس با مردم هستند در اولویت زودتر واکسیناسیون قرار گیرند.1400/04/23
19:31:58
5.0 / 5
703
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , درمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag