معاون سازمان بیمه سلامت خبر داد

پرداخت ۱۶۳۰میلیارد تومان از تعهدات امسال بیمه سلامت به مراكز طرف قرارداد

پرداخت ۱۶۳۰میلیارد تومان از تعهدات امسال بیمه سلامت به مراكز طرف قرارداد

بیو بگ: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، از پرداخت هزار و 630 میلیارد تومان از تعهدات سال جاری به مراکز ارائه دهنده خدمت خبرداد.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، حسین رنجبران با اشاره به آخرین وضعیت پرداختی ها به موسسات درمانی، اظهار داشت: برای دانشگاه هایی که بصورت الکترونیکی عمل می کنند، مطالبات ۱۱ دانشگاه پیش رو درنسخه الکترونیک تا آخر سال تسویه شده است؛ البته پرداخت برای ۲۶ دانشگاه که اقدام شان در حد متوسط در نسخه الکترونیک بود نیز یک ماه جلوتر از بقیه دانشگاه ها انجام شد که مبلغ ریالی این دو مجموعه ۵۱۲ میلیارد تومان است.
وی ادامه داد: طبق تاکیدات مدیرعامل سازمان، تامین هزینه های بالاسری افراد در بحث آموزش نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی در قالب بخش اول به ادارات کل استانی پرداخت گردید.
بنابر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت، رنجبران با قدردانی از همکاری مدیران در استانها در ارائه خدمات مناسب، اشاره کرد: از مطالبات سال ۹۹، هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان باقی مانده است، البته مطالبات بخش خصوصی تسویه شده و برای سال جاری نیز هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان از تعهدات پرداخت شده و به لحاظ زمانی پرداختی ها تا فروردین سال جاری است که نشان از برقراری انضباط مالی دارد. باعنایت به اینکه امسال هنوز از تنخواه هم استفاده نشده است.
منبع:

1400/04/16
12:58:56
5.0 / 5
980
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag