درخشان:

پدیده كرونا درحال تبدیل شدن به یك تراژدی در سیستان و بلوچستان است

پدیده كرونا درحال تبدیل شدن به یك تراژدی در سیستان و بلوچستان است

به گزارش بیو بگ نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس اشاره کرد: پدیده کرونا درحال تبدیل شدن یه یک تراژدی در استان است که حمایت و توجه ویژه وزارت بهداشت را می طلبد.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، عبدالناصر درخشان در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز اظهار داشت: متاسفانه گاهی در بررسی تعدادی از طرحها و لوایح در مجلس بجای مطرح شدن مسائل تخصصی و کارشناسی تعدادی از نمایندگان وارد فاز احساسی می شوند که این امر با مجلس انقلابی، خردمند و تحول گرا در تضاد است.
ایشان سپس اظهار داشت: متاسفانه پدیده شوم کرونا بصورت هولناکی استان سیستان و بلوچستان را درنوردیده و تبدیل به یک تراژدی هولناک شده دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بدون حمایتهای وزارت بهداشت توان مقابله با این پدیده را ندارد. آیا دردناک نیست که هموطنان ما به خاطر کمبود اکسیژن تلف شوند آیا استانی که بوسیله مرزها در معرض خطر است نباید در اولویت واکسیناسیون باشد.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس در تذکری به وزیر راه و سهرسازی بیان کرد: متاسفانه وضعیت راه های استان خانواده های زیادی را داغدار کرده است اگر راه ها در استان توسعه یابد خیلی از مشکلات مردم رفع می شود. آیا می دانید که دانش آموزان دختر در سیستان برای رفتن به مدرسه باید یک ساعت در پشت وانت و در راه ناامنی به مدرسه بروند.
درخشان در تذکری به وزیر ارتباطات بیان کرد: اکثرا قولهای شما در مسافرت به استان عملی نشده است و مشکل زیرساخت های ارتباطی همچنان پابرجا است.
وی خطاب به وزیر نیرو اشاره کرد: قطعی برق امان مردم را در استان بریده است.
منبع:

1400/04/08
18:17:25
5.0 / 5
981
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag