دعوت زالی از مردم و دانشگاهیان برای حضور گسترده در انتخابات

دعوت زالی از مردم و دانشگاهیان برای حضور گسترده در انتخابات

به گزارش بیو بگ فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از مردم، دانشگاهیان و بخصوص اعضای خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای شرکت پرشور و گسترده در انتخابات دعوت کرد.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در پیامی نوشت: «در طول دهه های گذشته، دانشگاهیان در حساس ترین برهه ها و بزنگاه های حساس تاریخی دوشادوش آحاد ملت با روشنگری نقشی پررنگ و بی بدیل برای اعتلای این مرز و بوم ایفا کرده اند و کنش آنان بعنوان قشر فرهیخته کشور همواره برای سایر اقشار بعنوان الگو و اسوه مورد توجه بوده است.
حالا هم با عنایت به شرایط خطیر و حساس کشور و با التفات ویژه به منویات مقام معظم رهبری، بیشتر از هر زمان از دانشگاهیان انتظار می رود با مشارکت هوشمندانه در این انتخابات، مصداق آیه شریفه إنّ اللّه لا یغیر ما بقوْمٍ حتّی یغیروا ما بأنْفسهمْ زمینه های تحول و استفاده از ظرفیت های کشور را رقم بزنند.
از همه اعضای خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شامل دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دعوت می شود با حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق های رای برای حفظ استقلال، اقتدار و سرافرازی میهن عزیزمان همگام شوند.
امید است منتخبین مردم به مقوله سلامت که اهمیت آن در ماه های اخیر و با شیوع همه گیری کرونا بیشتر از هر زمان بر همگان عیان شده است توجه ویژه داشته و برای خدمت به مردم شریف ایران با خدمتگزاران نظام سلامت همراه باشند.»1400/03/28
13:49:44
5.0 / 5
900
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag