رییس جمعیت هلال احمر خبر داد

احتمال بارگیری محموله 2میلیون دوزی واكسن كرونا فردا

احتمال بارگیری محموله 2میلیون دوزی واكسن كرونا فردا

به گزارش بیو بگ رئیس جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به ورود دو میلیون دوز واکسن کرونا به کشور طی روزهای آتی، اظهار داشت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن صورت گیرد و بزودی وارد کشور شود.به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، دکتر کریم همتی درباره وضعیت واردات واکسن کرونا از جانب جمعیت هلال احمر، اظهار داشت: متاسفانه چند هفته ای وقفه در واردات واکسن کرونا به وجود آمد، اما ان شاءالله در چند روز آینده، مطابق قولی که داده شده، با اقداماتی که انجام شده است و مبالغی که به حساب شرکتهای فروشنده واکسن واریز شده است، امیدواریم بیشتر از دو میلیون دوز واکسن معتبر وارد کشور شود که در کنار سایر زحماتی که وزارت بهداشت می کشد، بتوانیم هموطنان مان را با استفاده از واکسن های وارداتی و همینطور واکسن های معتبر تولید داخلی واکسینه نماییم و بخشی از دغدغه های هموطنان مان در این حوزه مرتفع شود.

وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد که مطابق قولی که داده شده، اگر طرف خارجی به تعهداتش عمل کند، ان شاءالله مابقی واکسن های مورد نیاز را وارد کشور کند.

همتی افزود: طبیعتا با عنایت به گروه هدف واکسیناسیون، هم از محصولات تولید داخلی استفاده می شود و هم از واکسن های وارداتی تا بتوانیم پوشش واکسیناسیون را به سطح قابل قبولی برسانیم. در این حوزه همکاری بسیار نزدیکی هم بین وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر و سایر ارکان دولت وجود دارد.

همتی اظهار داشت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن صورت گیرد و بزودی وارد کشور شود.

منبع:

1400/03/25
22:47:41
5.0 / 5
1191
تگهای خبر: بهداشت , شركت , محصول , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag