واكنش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به اظهارات برخی نامزدهای ریاست جمهوری

واكنش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به اظهارات برخی نامزدهای ریاست جمهوری

به گزارش بیو بگ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ادعاهای برخی نامزدها در دومین برنامه مناظره تلویزیونی ریاست جمهوری واکنش نشان داد.


به گزارش بیو بگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، طرح تحول سلامت، توجه ویژه دولت به مهم ترین مبحث مغفول در سالهای پیش از آن بود و البته دستاوردهای آن متعلق به همه ملت است و همان زیرساخت های بوجود آمده خویش را بسان سنگ بنا در توان مثال زدنی کشور در مقابله با کرونا و ارتقای صنعت واکسن در سخت ترین روزها و ماه های تحریم نشان داد.
پویش ره سلامت با شعار تداوم توسعه همگام با مهار کرونا در حالی رکورد بی نظیر توسعه زیرساختی در نظام سلامت را در ۱۴ ماه گذشته رقم زد که کشور دشوارترین روزهای بودجه ای را تجربه می کرد.
۱۴ ماه مجاهدت، تلاش و ایثار در راه مقابله با کرونا، نوسازی و بازسازی بیمارستان ها، راه اندازی ۱۴۰ دستگاه سیتی اسکن پیشرفته، رشد ۵۰ درصدی تخت بستری ویژه(ICU)، رشد ۱۰۰ درصدی ظرفیت تولید اکسیژن در بیمارستان ها و بهره برداری از ۱۴۰۰ پروژه سلامت و بیشتر از ۱۴۰۰۰ تخت بستری به عنوان یک رکورد برای همیشه نظام سلامت ایران در همین بازه زمانی کوتاه را دیدگان منصف خواهند دید و به قضاوت خواهند نشست.
پیرامون ادعاهایی در مورد واردات واکسن و مشارکت بخش خصوصی هم درحالیکه بیشتر از ۳۸ مجوز برای شرکتهای بخش خصوصی صادر گردیده است و البته تابحال به ثمر ننشسته، حقیقت های بازار جهانی واکسن هم مشخص است چنانکه برای آن ۳ماهی که نامزد محترم وعده دادند، هم ریل گذاری شده است، می دانند بنابراین روغن ریخته را نذر امامزاده می کنند.
از ۱۸ میلیون دز واکسن در مردادماه گذشته صحبت می کنند در صورتی که کشور سازنده مورد ادعا خود تا آبان ماه حتی ۱میلیون دز واکسن نداشته است، می گویند در صورتی که نزدیکترین افراد و افکار به ایشان تا روز گذشته خرید واکسن را همگامی با توطئه جهانی ضد جمعیت مردمان اعلام می کردند، می دانند اما جور دیگر وانمود میکنند.
وزارت بهداشت اما حق خود در پاسخگویی به اظهارات اهانت گونه به مدافعان سلامت و پایمال کردن خون تک تک شهدای عزیز سلامت را برای خود محفوظ می داند و بطور قطع از کمیسیون انتخابات و نهادهای نظارتی و رسانه ملی مبحث عرضه وقت لازم برای پاسخگویی به موارد ناصواب و نشر اکاذیب در اظهارات برخی کاندیداها و دفاع از حرمت خون شهدای عزیز مدافع سلامت و پاسخ به این قدرناشناسی از زحمات، مجاهدت و ایثار ۱۴ ماهه مدافعان سلامت در سرتاسر کشور را در دستور کار خود دارد.1400/03/19
10:42:18
5.0 / 5
1007
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag