استاندار تهران عنوان كرد

عقب ماندگی استان تهران درزیرساخت بهداشت ودرمان

عقب ماندگی استان تهران درزیرساخت بهداشت ودرمان

به گزارش بیو بگ استاندار تهران اظهار داشت: امروز عقب ماندگی استان تهران در زیرساخت بهداشت و درمان و سلامت کاملا مشهود است و این استان در پایگاه های سلامت خانه بهداشت و پایگاه های اورژانس استان تهران کم برخوردار می باشد.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، دکتر انوشیروان محسنی بند پی در جلسه بررسی زیرساخت های بهداشتی استان تهران، اضافه کرد: خانه بهداشت به ازای هر ۱۰۰۰نفر ۲۸صدم درصد است و در شاخص کشوری ۸۶درصد است. در خانه بهداشت شهری هم اختلاف بسیار فاحش است و به ازای هر ۵۱هزار نفر یک خانه بهداشت را داریم.
به نقل از ایشان، تعداد ۲۷۶طرح درمانی توسط سه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ایران وتهران در حوزه بهداشت ودرمان در استان تهران تعریف شد که متاسفانه در مجموع ۲۳درصد این طرح ها پیشرفت فیزیکی دارند.

طبق گزارش روابط عمومی استانداری تهران، به نقل از ایشان، بالاترین حجم خدمات به مراجعین در سطح ملی را در بیمارستان های تهران شاهدیم به انضمام اینکه بالاترین جمعیت اتباع خارجی و همینطور بالاترین درصد سکونتگاه های غیر رسمی در استان تهران است. همین مبحث نشان داده است که زیرساخت های بهداشت و درمان تهران به هیچ عنوان با جمعیت این استان تناسبی ندارد.
منبع:

1400/01/28
22:27:18
5.0 / 5
1098
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag