علایم خفیف كرونا را جدی بگیرید تا وخیم نشود

علایم خفیف كرونا را جدی بگیرید تا وخیم نشود

به گزارش بیو بگ اگر به کرونا مبتلا شدید، روند تحت نظر بودن و درمان را از نخستین علامت ها شروع کنید، در این صورت احتمال شدت بیماری بسیار کم می شود. علایم خفیف را جدی بگیرید و اگر دو روز ادامه پیدا کرد حتما به مرکز درمانی رجوع کنید.


به گزارش بیو بگ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اگه علامت دارید ولی جواب تست کرونای شما منفی است، بنا را بر این بگذارید که به کرونا مبتلا شده اید.
هم اکنون تعداد کسانی که با علایم کرونا در بیمارستان ها بستری شده اند، اما نتیجه تست شان منفی است، بیشتر از کسانی است که تست آنان مثبت است، چونکه روزهای اول فکر می کردند کرونا ندارند ولی اکنون کار آنها به بیمارستان کشیده شده است. پزشکان هم باید دقت کنند و بدانند برای شروع درمان اولویت علامت بیمار است، نه نتیجه تست.
اگر مبتلا شده اید، نباید از داروهای شخص دیگری حتی بستگان نزدیکتان را استفاده کنید، چونکه هر دارو برای یک مرحله از بیماری است، همینطور اطلاعات در مورد بیماری در حال افزایش می باشد و داروها هم هرچند وقت یک مرتبه تغییر می کنند.
کرونا را باید جدی گرفت ولی نه طوری که از ترس آن زندگیتان کلا مختل شود اگه مبتلا شدید، روند تحت نظر بودن و درمان را از نخستین علامت ها شروع کنید، در این صورت احتمال شدت بیماری بسیار کم می شود. علایم خفیف رو جدی بگیرید و اگر دو روز ادامه پیدا کرد حتما به مرکز درمانی رجوع کنید. کسانی که می گویند یک باره حالشان وخیم شده احیانا علایم خفیف را جدی نگرفتند.
حالا امکان ابتلای مجدد بیشتر از قبل شده است، اگر قبلاً مبتلا شدید، خصوصا بیشتر از شش ماه ازش گذشته، خویش را ایمن در نظر نگیرید، فراموش نکنید حتی اگر خودتان ایمن باشید باز امکان دارد ناقل باشید.1400/01/27
16:04:00
5.0 / 5
985
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag