رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

بسیج در پیك چهارم كرونا در كنار كادر درمان است

بسیج در پیك چهارم كرونا در كنار كادر درمان است

بیو بگ: سردار سلیمانی ضمن اشاره به اقدامات جدید بسیج در مقابله با پیک چهارم کرونا، اظهار داشت: سازمان بسیج در کنار تمامی دستگاههای مسئول، وزارت بهداشت، کادر درمان و سایر مجموعه ها بوده و با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره ویروس به مبارزه با کرونا می پردازیم.


به گزارش بیو بگ به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنانی در مورد شعار سال در خصوص «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» عنوان کرد: مقام معظم رهبری راهبرد سال جاری را تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها تبیین کردند.
وی با بیان اینکه با عنایت به ظرفیت های کشور هم اکنون هجدهمین اقتصاد موفق دنیا هستیم، افزود: بر مبنای یافته های موسسات معتبر بین المللی با سلسله توجه به ظرفیت های موجود اقتصادمان توانایی صعود به شش پله بالاتر را خواهد داشت و راه صعود اقتصاد کشور به پله های بالاتر را حرکت به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی مردم سالار است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه خاطرنشان کرد: تبیین منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص تعریف و پیاده سازی نرم افزارهایی برای اقتصاد خانوار روستایی و شهری ناظر بر مردمی کردن اقتصاد مقاومتی است.

سردار سلیمانی تولید را دلیل وفور کالا در کشور، صادرات کالا، ارز آوری، افزایش ارزش پول ملی و در نتیجه افزایش قدرت خرید مردم دانست و اضافه کرد: وظیفه بسیج به میدان آمدن با تمام ظرفیت ها برای تحقق این راهبرد تبیین شده توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اشاره به شروع کار بسیج در جهت تولید از سالهای گذشته، افزود: سال جاری بسیج با آماده سازی کلیه ظرفیت ها در سرتاسر جغرافیای ایران اسلامی به دنبال پیاده سازی تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی ضمن اشاره به اقدامات جدید بسیج در مقابله با پیک چهارم کرونا، تصریح کرد: ما هم بعنوان سازمان بسیج مستضعفین در کنار تمامی دستگاههای مسئول، وزارت بهداشت، کادر درمان و سایر مجموعه ها با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره ویروس به مبارزه با کرونا می پردازیم.

سردار سلیمانی راه مبارزه با کرونا را پیشگیری دانست و مطرح کرد: در اجتماعات مراقبت و پیشگیری هایی باید صورت گیرد که دارای اولویت و لزوم است.

وی با بیان اینکه تلاش می نماییم که این موج هم مدیریت نماییم، افزود: با مدیریت و بازگشت به روند طبیعی با عنایت به پیشبینی ها و تمهیدات اتخاذ شده جهت تولید واکسن بومی، ان شاء الله در آینده بسیار نزدیک این ویروس منحوس را در کشور تحت کنترل کامل قرار می دهیم.

منبع:

1400/01/17
12:26:13
5.0 / 5
1219
تگهای خبر: بهداشت , درمان , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بیو بگ BioBag