تولید ماسك و مواد ضدعفونی فراتر از نیازهای استان قم است

تولید ماسك و مواد ضدعفونی فراتر از نیازهای استان قم است

به گزارش بیو بگ قم استاندار قم از وضع مطلوب استان در تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده خبرداد و اظهار داشت: پیگیریم تا امکان صادرات این اقلام که هم اکنون به مازاد نیاز شهروندان رسیده است، برقرار شود.


بهرام سرمست ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت مطلوب قم نسبت به شیوع بیماری کرونا گفت: با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و پرهیز از عادی انگاری کرونا در جامعه می توانیم به نقطه مطلوب برسیم.
استاندار قم با اعلان اینکه باتوجه به آبی بودن وضعیت محدودیت هایی وجود دارد اضافه کرد: ضرورت دارد با تشدید نظارت ها و اطلاع رسانی ها شرایط آبی تداوم پیدا کند، مردم باید با همراهی کمک کنند به وضعیت سفید برسیم.
وی با اشاره به اینکه در این شرایط محدودیت ترددها و ممنوعیت تردد شبانه برقرار است افزود: بمنظور جلوگیری از دورهمی ها که سهم زیادی در شیوع این بیماری دارد این محدودیت ها ادامه دار است.
سرمست با ابراز نگرانی از شیوع ویروس انگلیسی اظهار داشت: این بیماری سنین پایین را نیز درگیر می کند از همین رو باید محدودیت ها و نگرانی ها وجود داشته باشد.
استاندار قم اشاره کرد: در بیشتر جامعه رعایت پروتکل ها، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی مناسب بوده اما برخی صنوف کمتر رعایت می کنند از همین رو با تشدید نظارت ها این مساله پیگیری خواهد شد.
وی با اشاره به مصوبه ستاد ملی برای دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: امسال هیچ تجمع و راهپیمایی نخواهیم داشت بلکه تنها حرکت خودرویی و موتوری به صورت نمادین برگزار می گردد که انعکاس آن توسط صدا و سیما خواهد بود، افتتاح پروژه ها نیز با کمترین تعداد برگزار می شود.
بگفته سرمست، در شرایطی که با بیماری مواجهیم تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده با تغییر خط تولید چند واحد تولیدی و راه اندازی چند واحد تولیدی به وضع مطلوب رسیدیم و حتی به تولیدی مازاد نیاز شهروندان رسیدیم، امکان صادرات نیز برای این مساله مورد پیگیری قرار|گرفت.
منبع:

1399/11/08
15:03:05
0.0 / 5
1235
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , خودرو , عفونی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بیو بگ BioBag