پیشنهادهایی برای خیرین هلال احمر

پیشنهادهایی برای خیرین هلال احمر

به گزارش بیو بگ رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ضمن تشریح نیازهای شناسایی شده مجتمع با بیان برآورد هزینه های آن اظهار داشت: عمده حمایت خیرین در این مجتمع می تواند در زمینه پشتیبانی از بیماران نیازمند دیالیزی، نازائی، جراحی چشم، دندانپزشکی، بازسازی بخش دیالیز و تجهیز آن به دستگاههای دیالیز و سیستم RO جدید باشد.به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا دکتر سید محمدتقی حسینی طباطبایی در سی امین جلسه هیات مدیره مجمع خیرین استان تهران که روز گذشته با حضور مدیران ارشد و اعضای این مجمع برگزار شد، اضافه کرد: مشارکت در تکمیل پروژه بهره برداری ساختمان بیمارستان در حال ساخت و تأمین وسیله نقلیه برقی برای جابجای بیماران در سطح مجتمع از حمایت های خیرین می تواند باشد.

وی خوشنامی بین المللی مجتمع را مرهون بهره مندی آن از برند پرارزش هلال احمر برشمرد و اظهار داشت: محل مجتمع از منظر جغرافیایی در نزدیکی یکی از مناطق محروم ۲۲ گانه تهران واقع شده که پوشش دهنده ۹۲۰ هزار نفر جمعیت است و برخی از خانواده های ساکن در این منطقه در مقایسه با شاخصهای سلامت تهران و کشور جزو محرومترین ها هستند.

حسینی طباطبایی ضمن اشاره به وجود زمین کافی در فضای موقوفه "پری آگاهی آرش" به وسعت ۶ هکتار و توانایی دریافت مجوز در حوزه های مختلف مشارکت سلامت اظهارکرد: مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با رعایت کیفیت و کمیت در عرضه خدمات خود توانسته است نسبت به جلب اعتماد محلی، استانی، کشوری و بین المللی موفق عمل کند.

وی همینطور در باره پتانسیل های موجود در فضای مجتمع و چشم اندازهای آتی آن به عرضه پیشنهاداتی پرداخت و اظهار داشت: خوشبختانه این مجتمع ضمن برخورداری از حمایت های همه جانبه جمعیت هلال احمر دارای فرصت های مشارکتی خوبی در انجام پروژه های حمایتی و درمانی شامل ساخت شهرک تصویربرداری، پزشکی هسته ای، مرکز جامع توانبخشی و قلب، فیزیوتراپی، آزمایشگاه های رفرانس، مرکز جامع سرطان، داروخانه، اورژانس شبانه روزی، مرکز جامع دندانپزشکی و... است که با راه اندازی آنها می توان گستره فعالیتی مجتمع را توسعه بخشید.

در ادامه این جلسه محسن ولیئی - مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران - و شاهین فتحی - دبیر مجمع و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران - در مورد برنامه های اجرا شده توسط مجمع خیرین و عملکرد آنان در پشتیبانی از خانواده های صدمه دیده از کرونا، تهیه و توزیع بسته های معیشتی میان خانواده های نیازمند گزارشی عرضه کردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در انتها اعضای مجمع خیرین استان تهران ضمن اعلام جذب حمایت خیّرین در جلسات آتی، از برخی بخش های مجتمع بازدید کردند.

منبع:

1399/10/18
23:48:25
0.0 / 5
1081
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag