توضیحات معاون دفتر رئیس جمهوری درباره فرآیند تهیه واكسن

توضیحات معاون دفتر رئیس جمهوری درباره فرآیند تهیه واكسن

معاون دفتر رئیس جمهوری با عرضه توضیحاتی درباره فرآیند تهیه واکسن تصریح کرد: روز گذشته رئیس جمهوری رسما اعلام نمود که با خرید واکسن در هفته‏ های آینده از شرکت‏ های مختلف، واکسیناسیون بر مبنای اولویت‏ بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان شروع می شود.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«ششم دی ماه، هم روحانی و هم جهانگیری بر واردات هرچه سریع تر واکسن و همینطور شفافیت در توزیع آن تأکیده کرده بودند. رئیس جمهور از ضرورت اعلام اولویت ها، دستورالعمل ها و همینطور گزارش دهی شفاف و دقیق وزرات بهداشت از کسانی که واکسن را دریافت خواهند کرد، سخن گفته بود.

معاون اول هم به روشنی اعلام نمود اگر بتوانیم یک روز زودتر از هر جای دنیا واکسن معتبر وارد نماییم، یک لحظه هم درنگ نخواهیم کرد. جهانگیری به صراحت اظهار داشت که هیچ مقام دولتی و خانواده اش حق ندارد خارج از دستورالعمل ها به واکسن دسترسی پیدا کند.

دولت در مبحث واکسن، نه در تله ی توهم توطئه نسبت به واکسن خارجی گرفتار شده و نه به خودتحقیری نسبت به واکسن داخلی مجال داده است. در این تنگنای تحریم، تنها و تنها یک دغدغه وجود دارد، تأمین سلامت شهروندان.

روز گذشته رئیس جمهور روحانی رسما اعلام نمود که با خرید واکسن در هفته‏ های آینده از شرکت‏ های مختلف، واکسیناسیون بر مبنای اولویت‏ بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان شروع می شود.»
1399/10/16
11:39:02
0.0 / 5
1165
تگهای خبر: بهداشت , درمان , درمانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیو بگ BioBag