سفارش سازمان جهانی بهداشت به اروپا برای مهار نسخه جدید كروناویروس

سفارش سازمان جهانی بهداشت به اروپا برای مهار نسخه جدید كروناویروس

سازمان جهانی بهداشت (WHO) از کشورهای اروپایی درخواست نمود تا اقدامات شدیدتری را برای مهار نسخه جدید کروناویروس اتخاذ کنند.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، دفتر منطقه ای این سازمان در اروپا روز یکشنبه اعلام نمود: سازمان بهداشت جهانی از اعضای خود در اروپا می خواهد اقدامات ضد ویروس کرونا را بالا برند.
مقامات بخش اروپای سازمان جهانی بهداشت اعلام کردند: این سازمان از اعضای اروپایی خود درخواست نمود تا اقدامات خود برای مهار نوع جدید کروناویروس که در انگلیس شیوع پیدا کرده، تشدید کنند.
بنابر اعلام سازمان جهانی بهداشت، علاوه بر انگلیس مواردژ از مبتلاشدن به نسخه جدید کروناویروس در دانمارک، هلند و استرالیا نیز شناسایی شده است.
سخنگوی بخش اروپایی سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: در سراسر اروپا که انتقال ویروس شدید و گسترده است کشورها نیاز دارند تا اقدامات کنترلی و پیشگیرانه را برای مهار ویروس بالا برند.
به گزارش بیو بگ به نقل از مدیکال اکسپرس، سازمان جهانی بهداشت اشاره کرد: نشانه های اولیه ای وجود دارد که این نسخه از ویروس قادر می باشد به آسانی بین افراد گسترش یابد و اطلاعات اولیه حاکی از آنست که این سویه ویروسی ممکنست بر عملکرد برخی آزمایشهای تشخیصی نیز تاثیر بگذارد.
هرچند شواهدی در مورد تغییر در شدت بیماری وجود ندارد اما بررسی های بیشتر در این رابطه در حال انجام می باشد.1399/10/01
14:13:06
5.0 / 5
807
تگهای خبر: بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag