رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت اعلام كرد؛

تعرفه تست كرونا در بخش دولتی و خصوصی

تعرفه تست كرونا در بخش دولتی و خصوصی

به گزارش بیو بگ رئیس دبیرخانه شورایعالی بیمه سلامت اظهار داشت: تعرفه تست کرونا pcr در بخش دولتی ۲۳۸ هزار و ۴۲۵ تومان و در بخش خصوصی ۳۰۱ هزار و ۷۰۹ تومان تعیین شده است.


به گزارش بیو بگ به نقل از مهر، سید سجاد رضوی ضمن اشاره به بررسی تعرفه تست آزمایشگاهی تشخیصی کووید ۱۹ و پیشنهاد آن به هیأت دولت، اظهار داشت: قیمت کیت تشخیصی تولید داخل معادل ۱۸۳ هزار تومان تعیین شد که قیمت آن به صورت جداگانه به تعرفه مصوب هیأت وزیران اضافه می شود. رئیس دبیرخانه شورایعالی بیمه سلامت عنوان کرد: تعرفه نهایی آزمایش تشخیص کووید ۱۹ شامل پذیرش، نمونه گیری در محل آزمایشگاه، انجام آزمایش استخراج و RT PCR، گزارش و ثبت در سامانه در بخش دولتی ۲۳۸ هزار و ۴۲۵ تومان و در بخش خصوصی ۳۰۱ هزار و ۷۰۹ تومان تعیین شده است.

وی ادامه داد: دریافت هرگونه وجه بیشتر از تعرفه مصوب برای آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور، تخلف محسوب و با متخلفان در این حوزه، طبق ضوابط و مقررات، برخورد می شود.

گفتنی است تعرفه تست آزمایشگاهی تشخیصی کووید ۱۹ در جلسه ۲۸ آبان ماه هیأت وزیران مورد تصویب قرار گرفت و قیمت کیت تشخیصی تولید داخل هم ۱۶ آذرماه سالجاری توسط معاونت درمان وزارت بهداشت تعیین شده بود.


منبع:

1399/09/19
17:46:11
5.0 / 5
929
تگهای خبر: بهداشت , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱