بابایی:

وزیر بهداشت بر عملكرد ستادهای استانی مبارزه با كرونا نظارت كند

وزیر بهداشت بر عملكرد ستادهای استانی مبارزه با كرونا نظارت كند

به گزارش بیو بگ سخنگوی كمیسیون اجتماعی مجلس بر ضرورت توجه بر عملكرد ستادهای مبارزه با كرونا در استان ها تاكید نمود.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، علی بابایی در جلسه علنی امروز چهارشنبه اظهار نمود: لازم است از زحمات مدیران ارشد مازندران بخصوص استانداران و نماینده ولی فقیه تشکر کنم که شبانه روز در حال عملیاتی کردن منویات رهبری و مطالبات مردم هستند. البته مشکلات در استان مازندران بخصوص ساری زیاد است که لازم است برای حل آن تمهیداتی اندیشیده شود.
وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت بهبود وضعیت راه های روستایی و شهری ساری تصریح کرد و از وزیر بهداشت خواست که به پارامترهای کرونایی توجه کرده و نظارت کافی بر عملکرد ستادهای استانی مبارزه با کرونا داشته باشند که مشخصا مشکلات فراوانی در استان مازندران وجود دارد.
نماینده ساری در تذکری به وزیر کشور بر ضرورت نظارت جدی بر عملکرد شهرداری های کل کشور تصریح کرد و اظهار داشت: رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه نسبت به عدم تأمین منابع مالی و بیمه های حمایتی همچون کارگاه های زیر پنج نفر اهتمام ویژه داشته باشد که گرفتار مشکلات زیادی هستند.
بابایی خواهان اجرایی شدن مصوبه مجلس در مناطق آزاد تجاری مازندران شد و از عدم گازرسانی کامل در مناطق سردسیر انتقاد نمود.
او همینطور بر ضرورت توجه و پشتیبانی از بنگاه های اقتصادی تصریح کرد و از وزیر آموزش و پرورش خواست که قانون همسان سازی رتبه بندی معلمان را اجرا نماید.
منبع:

1399/08/28
13:58:01
5.0 / 5
1774
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , تجاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیو بگ BioBag