جزئیات محدودیت های تردد در بهشت زهرا در بحران كرونا

جزئیات محدودیت های تردد در بهشت زهرا در بحران كرونا

بیو بگ: مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)به مردم سفارش كرد كه تنها برای تدفین بستگان درجه یك به بهشت زهرا رجوع كنند. در صورت ادامه مراجعات غیر ضروری درهای بهشت زهرا بسته خواهد شد.


به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، سعید خال درباره محدودیت های جدید در بهشت زهرا (س)، اظهار داشت: با عنایت به شیوع مجدد بیماری کرونا درموج سوم و اعلام های رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص افزایش چشم گیر بیماری به لحاظ افزایش تعداد بیماران و فوتی ها، سازمان بهشت زهرا تمهیدات ویژه ای را در نظر گرفته است و از خانواده متوفیان درخواست می شود که صرفاً جهت کار مهم تدفین و به تعداد محدود به بهشت زهرا رجوع کنند.
خال اظهار داشت: درهای بهشت زهرا صرفاً بر روی خانواده های متوفی باز خواهد بود و تنها پذیرای بستگان درجه یک خواهد بود.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به حضور تعداد زیادی از مردم در ایام تعطیل در بهشت زهرا(س) بیان نمود: خواهش عاجزانه و استدعای من از مردم این است که در تعطیلات پیش رو (پنجشنبه، جمعه و شنبه) به هیچ وجه در بهشت زهرا تردد نداشته باشند. حتی حکم قضایی لازم را گرفته ایم و اگر نیاز باشد درهای بهشت زهرا را مانند گذشته خواهیم بست.
وی باردیگر سفارش کرد که مردم تنها برای کار ضروری تدوین در بهشت زهرا حاضر شوند و این اقدام هم حتما با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گیرد چونکه حالا شرایط بسیار نگران کننده است و نظیر این شرایط را تابحال نداشته ایم.
بنا براعلام سایت شهر، خال با اشاره به اینکه در صورت همکاری مردم خدمات رسانی مختل نمی گردد، بیان نمود: هم اکنون شیفت کاری بهشت زهرا دو برابر شده است و امکانات به مقدار دو برابر لازم برای انجام کار تدوین وجود دارد. این پیشبینی ها در سازمان بهشت زهرا انجام شده و از مردم می خواهیم که همکاری لازم را داشته باشند.1399/07/23
23:54:56
5.0 / 5
1436
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵