با اشاره به شرایط خطرناك كرونا در كشور، مطرح شد

احساسات دوستداران استاد را درك می نماییم، اما هر تجمعی خطرآفرین است

احساسات دوستداران استاد را درك می نماییم، اما هر تجمعی خطرآفرین است

به گزارش بیو بگ معاون كل وزارت بهداشت با اشاره به مراسم تدفین استاد آواز ایران و با اعلان اینكه شرایط كرونا در كشور خطرناك و ظرفیت بیمارستان ها رو به تكمیل است، اظهار داشت: هرگونه تجمعی می تواند سبب انتشار بیماری كووید_19 شود و مطمئنا روح استاد هم خواهان این است كه مردم ما سالم باشند.


دکتر ایرج حریرچی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به درگذشت خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان، هر گونه تجمعی در شرایط بحران کرونا را خطر آفرین خواند و اظهار داشت: هم اکنون ما در شرایط بسیار خطیر و خطرناکی از نظر مبتلاشدن مردم مان به بیماری کرونا هستیم و ظرفیت بیمارستان ها رو به تکمیل است.
وی اضافه کرد: در این شرایط، طبق سفارش سازمان بهداشت جهانی، هرگونه تجمعی با هر نیتی که انجام می شود، می تواند سبب انتشار بیماری کووید_۱۹ شود.
حریرچی اشاره کرد: ما احساسات مردم عزیز و دوستداران عزیز استاد شجریان را درک می نماییم. در عین حال شاهد تجمعاتی در تهران هم بودیم، اما خواهش و تقاضا می نماییم که در مشهد که محل تدفین استاد شجریان است، هیچگونه تجمعی رخ ندهد. مطمئنا روح استاد هم خواهان این است که مردم ما سالم باشند. همانطور که اربعین را برگزار نکردیم، مراسمات اینچنینی را هم نباید برگزار نماییم تا در دورانی که ثبات حاصل می شود، اقدامات لازم را انجام دهیم.
وی اظهار داشت: هر تجمعی بسته به شدتش می تواند سبب افزایش بیماری شود.1399/07/19
11:14:32
5.0 / 5
1271
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیو بگ BioBag