نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس:

نیاز به قانون اضافه نداریم

نیاز به قانون اضافه نداریم

به گزارش بیو بگ لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اصلاح قوانین به نفع مردم و جامعه خواهد بود.


دکتر یحیی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: سیاست گذاری در حوزه بهداشت و درمان برمبنای اسناد بالادستی طراحی شده است.
وی با اعلان اینکه ۱۳ هزار قانون در مجلس داریم و نکته مهم این است که چقدر از آنها را توانسته ایم عملیاتی نماییم، اشاره کرد: نیاز به قانون اضافه نداریم ولی باید قوانین موجود را اصلاح نماییم.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس اشاره کرد: اصلاح قوانین به نفع جامعه و مردم خواهد بود.
ابراهیمی با اشاره به اینکه کرونا یک بیماری ویروسی است، اشاره کرد: در اسفندماه این بیماری خیلی جدی گرفته نمی شد و الشتر بعنوان پایلوت کرونا قرار داده شده بود ولی هیچ امکاناتی برای آن لحاظ نشده بود.
وی افزود: کرونا به سرعت در حال گسترش بود؛ در خرم آباد و الشتر خیلی ها براثر این بیماری فوت شده اند.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس بیان کرد: خوشبختانه با کمک مردم و مسئولین و نهادها بسیج و سپاه این بیماری در الشتر مهار گشت.
ابراهیمی افزود: خیلی ها فکر می کردند به تابستان برسیم کرونا کنترل خواهدشد ولی ماهیت آن عوض و تهاجمی شده است مرز و بوم، سن و جنس نمی شناسد و همه رده های سنی را درگیر می کند.
وی عنوان کرد: هر نفر مبتلا به این بیماری می تواند ۸ یا ۹ نفر دیگر را درگیر این بیماری کند، تعداد مرگ ومیر در این بیماری بسیار بالا است و از همه مردم استان می خواهیم با توجه به این که امکانات و زیرساخت های بهداشتی ما کم است پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت و از ماسک استفاده کنند.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس اظهار نمود: کرونا بیماری خطرناک بوده و در ۹۰ درصد بدون علامت است و کسانی که مبتلا می شوند هزینه بیمارستانی آنها بسیار زیاد می شود.
ابراهیمی با اعلان اینکه مردم باید از برگزاری مراسمات بیهوده پرهیز کنند و رعایت فاصله گذاری موازین بهداشتی را داشته باشند، اضافه کرد: در بحث کرونا به هیچ وجه نمی توان برای همه مردم یک نسخه واحد پیچید.
وی اشاره کرد: برمبنای زیرساخت ها و توان هر استان در بحث کرونا باید برنامه ریزی صورت گیرد، سلامت مردم اصلی ترین و مهم ترین اولویت است.
منبع:

1399/07/11
21:05:40
5.0 / 5
1669
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag