به دنبال تخلف از مصوبات ستاد مقابله با كرونا؛

تالار هتل زاگرس اراك پلمب شد

تالار هتل زاگرس اراك پلمب شد

بیو بگ: مركزی به سبب برگزاری مراسم پرجمعیت ترحیم در زمان ممنوعیت برگزاری مراسم عروسی و ترحیم در تالارها و رستوران های استان، تالار هتل زاگرس اراك پلمب شد.


روز گذشته خبری در خصوص برگزاری یک مراسم ترحیم پرجمعیت در یکی از هتل های اراک انتشار یافت، بدنبال آن تماس هایی با ایسنا از طرف مردم در اعتراض به این مسئله و عدم پیگیری تخلف علنی از مصوبات قرارگاه زیستی استان در داخل شهر اراک برقرار شد که در ادامه بررسی ایسنا نیز نشان داد که چنین مراسمی در این محل برگزار شده که برخی، تعداد میهمانان آن را حدود 500 نفر اعلام نمودند.
با توجه به اینکه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی برگزاری هرگونه مراسم عروسی و ترحیم در تالارها و رستوران های استان را ممنوع کرده است، برگزاری چنین مراسمی با این تعداد جمعیت ابهام بزرگی را در قبال اجرایی شدن مصوبات قرارگاه ایجاد کرد و پیگیری خبرنگار ایسنا به این نتیجه رسید که رسیدگی به این تخلف که یک نمونه از اینگونه تخلفات در بعضی تالارهای اراک است، در دستور کار قرار دارد و در نهایت، بامداد امروز هشتم مردادماه یکی از بازرسان مرکز بهداشت اراک و نماینده اداره اماکن با حضور در این هتل مراتب اجرای حکم دادستان در خصوص پلمب تالار هتل را اجرایی کردند.
رییس مرکز بهداشت اراک در گفت و گو با ایسنا درباب تصمیم گیری برای هتل زاگرس بیان کرد: روز گذشته مراسم ترحیمی در بخش تالار هتل زاگرس ظاهرا با جمعیتی حدود ۴۰۰ نفر برگزار شده است که باتوجه به ممنوعیت برگزاری مراسم، تخلف در این بخش صورت گرفته و با مجموعه برخورد می شود.
دکتر سعید محمددوست اشاره کرد: در نامه ارسالی از دادستانی اشاره شده است که محل برگزاری مراسم(تالار هتل زاگرس) توسط پلیس اماکن پلمب شود.
وی درباب رفع پلمب این مجموعه اظهار نمود: رفع پلمب نیز طبق دستور فرمانداری صورت خواهد گرفت چونکه طبق نامه فرمانداری اراک پلمب تا اطلاع ثانویه ادامه خواهد داشت.
محمد دوست اشاره کرد: باتوجه به وضعیت فعلی شهر اراک در مورد ویروس کرونا، بازرسان مرکز بهداشت به صورت مستمر و مداوم تمام اماکن خدمات رسان، واحدهای تولیدی و صنعتی و کارگاه ها را تحت نظارت دارند.
به گفته محمد دوست، شهروندان می توانند در صورت مشاهده مواردی از تخلفات بهداشتی موضوع را بوسیله سامانه تلفنی 190 به مسئولان اداره بهداشت اطلاع دهند.
منبع:

1399/05/08
15:03:10
5.0 / 5
2411
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag