معاون درمان وزارت بهداشت:

مشخص نیست خوزستان چه زمانی از وضعیت قرمز كرونا خارج می شود

مشخص نیست خوزستان چه زمانی از وضعیت قرمز كرونا خارج می شود

به گزارش بیو بگ خوزستان معاون درمان وزارت بهداشت با اعلان اینكه همچنان شرایط خوزستان نگران كننده است، اظهار داشت: هنوز شواهدی در زمینه كاهش تعداد بیماران مبتلا به كرونا نداریم تا بگوییم خوزستان چه زمانی از وضعیت قرمز خارج می شود یا در بیماری پس رفت خواهد داشت.


دکتر قاسم جان بابایی در حاشیه بازدید از بیمارستان رازی اهواز که امروز (۸ خردادماه) انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: خوزستان وضعیت قرمزی دارد و شرایط هنوز به شکلی نیست که تعداد بیماران روند رو به افت داشته باشد.
به گزارش بیو بگ به نقل از ایسنا، وی با اشاره به افزایش موارد بستری در خوزستان اضافه کرد: هم اکنون هر روز بطور ثابت، تعداد بیماران بستری درحال افزایش است.
جان بابایی بیان کرد: هنوز شواهدی در زمینه کاهش تعداد بیماران مبتلا به کرونا نداریم تا بگوییم خوزستان چه زمانی از وضعیت قرمز خارج می شود یا در بیماری پس رفت خواهد داشت.
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به انجام دید و بازدیدهای عید فطر در خوزستان اظهار داشت: مطمئنا تا دو هفته بعد از برنامه یا مراسماتی مانند عید فطر که تجمع های مردمی بیشتر می شود، انتظار می رود شاهد افزایش مراجعه به بیمارستان ها و یا موارد بستری و بیماران بدحال در بیمارستان ها باشیم.
وی اشاره کرد: شرایط خوزستان هنوز نگران کننده است.
منبع:

1399/03/08
23:30:02
5.0 / 5
2737
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیو بگ BioBag