با صدور پیامی صورت گرفت؛

قدردانی رئیس ستاد كل نیروهای مسلح از كادر درمانی كشور

قدردانی رئیس ستاد كل نیروهای مسلح از كادر درمانی كشور

بیو بگ: رئیس ستاد كل نیروهای مسلح در پیامی از كوشش های مجموعه كادر درمانی كشور، نیروهای مسلح، بسیجیان و مردم در راه مبارزه با كرونا قدردانی كرد.به گزارش بیو بگ به نقل از مهر، سرلشكر محمد باقری رئیس ستاد كل نیروهای مسلح در پیامی از كوشش های مجموعه كادر درمانی كشور، نیروهای مسلح، بسیجیان و مردم در راه مبارزه با كرونا قدردانی كرد.
در پیام سرلشكر محمد باقری رئیس ستاد كل نیروهای مسلح آمده است:
«در جریان مقابله و مبارزه با ویروس كرونا كه متأسفانه هر چند جان برخی از هموطنان را گرفته است؛ اما ایثار مجاهدت و نوع دوستی در مراكز درمانی كشور و نیروهای مسلح صحنه های نابی را رقم زده است كه یادآور دلاورمردی های رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس است. مجاهدت مردان و زنان سفید پوش بهداشت و درمان كه با تلاش شبانه روزی خود در صحنه خطیر مبارزه با ویروس كرونا خطرها به جان خریده اند تا جان انسانی را نجات دهند.
همزمان با تلاش مجموعه درمانی كشور و بخش های درمانی و بهداشتی نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، وزارت دفاع، نیروی انتظامی و بسیجیان سلحشور ایثارگر نیز با بسیج امكانات و به كارگیری همه ظرفیت های مادی و معنوی در حوزه های مختلف همچون اقدامات پزشكی، بهداشتی، رفع آلودگی اماكن و معابر، غربالگری، تولید اقلام تخصصی، فعال بودن بیمارستان های ثابت و ایجاد بیمارستان های سیار و نقاهتگاه های گوناگون توانسته اند نقش مؤثر و تعیین كننده ای در امر مبارزه و مقابله با این بیماری ایفا كنند كه بسیار امیدبخش و قابل تقدیر است.
لازم می دانم از همراهی آحاد ملت شریف ایران با مراكز درمانی بیمارستانی و بهداشتی و همكاری با پزشكان و پرستاران ایثارگر قدردانی كنم كه اگر نبود این همكاری ها، مجموعه كوشش های بخش بهداشت و درمان كشور به این مرحله نمی رسید. البته تا رسیدن به شرایط عادی و رهایی از این ویروس منحوس راه باقی است و لازم است برمبنای تصمیمات ستاد ملی مبارزه با كرونا، همه الزامات این مبارزه تا غلبه كامل بر ویروس رعایت شود. نیروهای مسلح نیز در این صحنه فداكاری و ایثار در كنار مجموعه بهداشت و درمان كشور، از هیچ تلاشی برای حفظ سلامت ملت عزیز ایران اسلامی فروگذار نخواهند كرد.»


منبع:

1399/01/19
12:38:00
5.0 / 5
3106
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag