700هزار ماسك احتكاری كشف و در داروخانه های قم توزیع می شود

700هزار ماسك احتكاری كشف و در داروخانه های قم توزیع می شود

بیو بگ: ایسنا/قم دادستانی قم از كشف هفتصد هزار ماسك احتكار شده و در اختیارقراردادن این ماسك ها در میان داروخانه ها در استان قم خبرداد.


به گزارش بیو بگ به نقل از دادستانی قم، حسب دستور دادستان مركز استان قم جلسه فوری با حضور معاون دادستان، مسئولین دانشگاه علوم پزشكی، سازمان صنعت و معدن، سازمان مدیریّت بحران، سازمان تعزیرات حكومتی و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی، تشكیل و مقرر شد با توجّه به كشف بیشتر از هفتصد هزار ماسك احتكار شده از افراد سودجو، تمامی ماسكها در 32 داروخانه سطح شهر با قیمت هر عدد پانصد تومان در اختیار شهروندان قرار گیرد و تیم بازرسی با حضور نماینده دادستان، بصورت شبانه روزی نظارت لازم را بر توزیع ماسكها بعمل آورند.
همین طور حسب دستور قضایی صادره از طرف دادستانی قم مقرر شد تعداد 22هزار عدد ماسك احتكار شده در یكی از انبارها نیز بصورت رایگان در اختیار افراد بی بضاعت قرار گیرد.
سلطانی، معاون دادستان قم، در این راستا بیان داشت: دستور قضایی برای پلمپ داروخانه های متخلّف صادر شده و با فراد سودجو كه اقدام به احتكار ماسك و ملزومات ضدّعفونی كننده یا سایر اقلام دارویی و پزشكی مورد نیاز مردم نمایند، برخورد قانونی قاطع به عمل خوهد آمد.
منبع:

1398/12/03
21:42:14
5.0 / 5
4598
تگهای خبر: پزشكی , دانشگاه , صنعت , عفونی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیو بگ BioBag