افتتاح بخش خدمات سرپایی بیمارستان شهدای پاكدشت با حضور وزیر بهداشت

افتتاح بخش خدمات سرپایی بیمارستان شهدای پاكدشت با حضور وزیر بهداشت

به گزارش بیو بگ ایسنا/تهران بخش خدمات سرپایی (Fast Track) در بیمارستان شهدای پاكدشت توسط وزیر بهداشت راه اندازی شد.


سعید نمكی وزیر بهداشت و درمان به منظور افتتاح بخش آی سی یو ۱۸ تخته و اورژانس سرپایی بیمارستان شهدای پاكدشت و پیگیری وضعیت درمانی در بیمارستان های زعیم و شهداء وارد پاكدشت شد.
همینطور در این سفر وزیر بهداشت از بخش آی سی یو این بیمارستان كه ۱۱ تخت به آن اضافه شده بازدید شد.
انوشیروان صادقی، رئیس بیمارستان تخصصی شهدای پاكدشت درباره خصوصیت های بخش خدمات سرپایی اظهار نمود: بیمارانی كه نیاز به درمان سرپایی دارند به این مجموعه رجوع می كنند. طرح توسعه بخش آی سی یو بیمارستان هم انجام شده و تعداد تخت های این بخش از ۶ به ۱۷ تخت ارتقا یافته است؛ همینطور برای بهره برداری این دو مجموعه، حدود ۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

وزیر بهداشت و درمان همینطور در جریان سفر به شهرستان پیشوا، با حاجیه خانم جنیدی، مادر ۴ شهید سرافراز ایران اسلامی دیدار و گفتگو كرد.
سعید نمكی در دیدار با خانواده شهیدان جنیدی، با تقدیر از ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا، حركت در راه شهدا را وظیفه مسؤلان دانست.
وی با اشاره به بازدید از پروژه بیمارستان نیمه تمام شهرستان پیشوا اظهار داشت: بیمارستان نیمه تمام شهرستان پیشوا، توسط دانشگاه آزاد اهدا شده كه اگر مقرر شد دانشگاه آزاد بیمارستان را تكمیل كند، وزارت بهداشت آماده كمك به تكمیل این پروژه است و در صورت واگذاری به دولت، عملیات اجرایی بیمارستان مادر تخصصی را بلافاصله شروع می نماییم.
وی اظهار نمود: یك فرد بعنوان نماینده ویژه وزارت بهداشت به منظور پیگیری امور پروژه های بهداشت و درمان منطقه جنوب شرق استان تهران تعیین می شود.
نمكی با اشاره به ضرورت توجه به مناطق روستایی و حاشیه ای شهرستان پیشوا اظهار داشت: یك میلیارد تومان اعتبار به تكمیل پروژه مركز خدمات جامع سلامت روستای قلعه سین با ۵۵۰ مترمربع زیربنا اختصاص خواهد یافت. همینطور اعتبار لازم جهت راه اندازی مركز خدمات جامع سلامت روستای یوسف رضا و توسعه مركز سلامت روستای طارند اختصاص می یابد.
وی ادامه داد: استقرار دو پایگاه اورژانس جاده ای و شهری پیشوا از جانب دانشگاه شهید بهشتی، پیگیری و مصوبات لازم برای راه اندازی آن دریافت شود.
1398/09/15
13:49:07
5.0 / 5
4549
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط بیوبگ
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بیو بگ BioBag